PlusLiga. Mocne słowa Roberta Prygla, trenera Cerrad Enei Czarnych Radom po przegranym meczu 1:3 z Treflem w Gdańsku

Robert Prygiel, trener Cerrad Enea Czarnych Radom.
Robert Prygiel, trener Cerrad Enea Czarnych Radom. PlusLiga
Cerrad Enea Czarni Radom w drugiej kolejce PlusLigi, po bardzo słabym meczu przegrali 1:3 z Treflem w Gdańsku. Oto co powiedzieli obaj trenerzy po tym meczu. Robert Prygiel (Cerrad Enea Czarni Radom) i Michał Winiarski (Trefl Gdańsk).

Robert Prygiel, trener Cerrad Enea Czarnych Radom
-Drużyna Trefla wygrała ten mecz zasłużenie. Była lepsza w wielu elementach, była lepsza w zagrywce. Lepsza w bloku, lepsza w ataku, grali bardzo odważnie. Mam tego brakowało, graliśmy słabo, nie ma co ukrywać. Jesteśmy bardzo rozczarowani i bo wynik jest negatywyny. Gra paru zawodników bardzo mi się w tym meczu nie podobała. Idę o szatni porozmawiać z całą drużyna. Nie możemy przechodzić obojętnie obok tego co się stało. Nie chodzi o wynik, ale głównie o postawę na boisku. W pierwszym secie graliśmy fatalnie. Zmiana ma pozycji rozgrywającego na Michała Kędzierskiego i nasza gra się troche poprawiła. W ogóle bardzo dobry mecz tego zawodnika.W trzecim secie straciliśmy w jednym ustawieniu cztery punkty, po dobrej grze Gdańska i pękliśmy i to jet bardzo niepokojące. Na czwartego seta wyszliśmy i od razu zrobiło się 8:4. Później zaczęliśmy gonić wynik ale to już było za późno.
Celem jest przede wszystkim gwałtowna zmiana oblicza tej drużyny, bo tak nie możemy grać. Jak rozumiem, że paru zawodników może być zmęczonych jakimś turniejem. Ja to rozumiem, ale dla mnie się liczy podejście. Na to musimy bardzo szybko zareagować.

Michał Winiarski, trener Trefla Gdańsk
- Zwycięstwo smakuje fantastycznie. Drużynie należą się wielkie gratulacje, bo Radom jest zespołem, który był stawiany jako kandydat do walki o medale. My zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Najbardziej cieszy mnie to, że cały czas widać radość, walkę i zaangażowanie. To dla mnie najważniejsze. Zagrywaliśmy fantastycznie w pierwszym secie, a w drugim równie dobrze zagrywał Radom. Nie jest tak, że przez cały mecz będzie serwowało się idealnie. Trzeba zaakceptować momenty, w których zespół przeciwnika gra bardzo dobrze. W trzeciej partii szliśmy punkt za punkt, ale złamaliśmy ich. Na pewno zapamiętam ten dzień bardzo szczególnie, to moja pierwsza wygrana w roli trenera w PlusLidze.

[ZDJĘCIA] Radomskie cheerleaderki są coraz lepsze i prezentują poziom ekstraklasowy!

QUIZ. Radomskie gwiazdy sportu. Potrafisz ich rozpoznać?

Radomiak Radom. Kadra na sezon 2019/2020. Oto pełny skład "zielonych" na nowe rozgrywki w Fortuna 1 Ligi

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

TOP 20! Najciekawsze letnie transfery w klubach regionu radomskiego!

[UNIKATOWE ZDJĘCIA] Kibicowskie klimaty w regionie radomskim. Niektórych ekip już nie ma