PlusLiga. Sensacyjna wygrana siatkarzy Cerrad Enea Czarnych Radom. Pokonali Trefla Gdańsk (ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
W meczu czwartej kolejki PlusLigi siatkarzy, Cerrad Enea Czarni Radom pokonali 3:1 Trefla Gdańsk. MVP meczu został wybrany Paweł Rusin, przyjmujący radomskiej drużyny.

Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk 3:1 (25:19, 20:25, 31:29, 26:24)
Cerrad Enea Czarni: Kędzierski, Faryna, Rusin, Berger, Lemański, Warda, Masłowski (libero) oraz Firszt, Gąsior, Santana,
Trefl: Kampa, Wlazły, Lipiński, Rejchert, Mordyl, Crer, Olenderek (libero) oraz Urbanowicz, Kozub, Ciok, Sasak, Łaba, Mika,
MVP meczu: Paweł Rusin (Cerrad Enea Czarni).

Sensacyjna wygrana siatkarzy Cerrad Enea Czarnych Radom. Wielkie brawa dla siatkarzy i ich trenera Jakuba Bednaruka.
Radomianie wygrali pierwszy mecz w tym sezonie w PlusLidze.
Podopieczni trenera Jakuba Bednaruka, siatkarze Cerradu Enei Czarnych przystąpili do meczu z Treflem Gdańsk z nowym zawodnikiem, środkowym bloku Sebastianem Wardą.

Pierwszego seta dość gładko wygrali radomianie i był to pierwszy set wygrany przez Czarnych w tym sezonie.
Druga partia już pod dyktando gdańszczan, podopiecznych trenera Michała Winiarskiego.
Mnóstwo emocji było w trzecim secie. Radomska drużyna prowadziła już 18:12, by po kilku minutach przegrywać 20:21.
Czarni mieli aż sześć setboli. Ostatnią piłkę skończył po kontrze, kapitan Aleksander Berger, obijając gdański blok.
Czarni wygrali drugiego seta i już po nim zapewnili sobie co najmniej jeden punkt.
Czwarty set okazał się ostatnim. Za drugim meczbolem skończył mecz Paweł Rusin.

Wielkie brawa dla siatkarzy i ich trenera Jakuba Bednaruka.