Zamknij

Echo Dnia

PlusLiga. Siatkarze Cerrad Enei Czarnych Radom przygotowują się do meczu z Cuprum w Lubinie [ZDJĘCIA Z TRENINGU]

Przed Cerrad Enea Czarnymi Radom zmagania w pierwszym miesiącu nowego roku. W styczniu podopieczni Roberta Prygla mają zaplanowane pięć pojedynków, którego

facebook cerrad enea czarni radom

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/28] Następne

Siatkarze Czarnych przygotowują się do meczu z Cuprum w Lubinie [ZDJĘCIA Z TRENINGU]

Przed Cerrad Enea Czarnymi Radom zmagania w pierwszym miesiącu nowego roku. W styczniu podopieczni Roberta Prygla mają zaplanowane pięć pojedynków, którego stawką będą ligowe punkty w sezonie 2020/2021. Pierwsza potyczka radomian już 10 stycznia, a przeciwnikiem będzie na wyjeździe zespół Cuprum Lubin. W meczu rozegranym w pierwszej rundzie w Radomiu, górą byli Czarni, wygrywając 3:1.
Cerrad Enea Czarni Radom w obecnym sezonie zanotowali na swoim koncie sześć zwycięstw i dwanaście porażek. Ten bilans spotkań sprawia, że radomianie plasują się obecnie na dziesiątym miejscu w rozgrywkach PlusLigi. Zespół prowadzony przez szkoleniowca Roberta Prygla do premiowanego miejsca grą w play-off traci siedem punktów. Cerrad Enea Czarni Radom, aby dalej liczyć się w grze o fazę play-off w obecnym sezonie będą musieli zapisać w najbliższych meczach punkty oraz liczyć na potknięcia przeciwników z wyższych miejsc.
- Ostatnio zanotowaliśmy poprawę w naszej grze, ale niestety nie przekłada się to na zwycięstwa. W święta pracowaliśmy, więc po nowym roku zespół dostał więcej wolnego, a od 3 stycznia rozpoczęliśmy przygotowania do pojedynku w Lubinie, które bez wątpienia będziemy bardzo chcieli wygrać - powiedział szkoleniowiec Cerrad Enea Czarnych Radom, Robert Prygiel.
Plan gier radomskiej drużyny
10 stycznia, niedziela, godzina 20.30 Cuprum Lubin - Cerrad Enea Czarni Radom (transmisja Polsat Sport)
13 stycznia, środa, godzina 20.30 Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (zaległzzy mecz z dziewiątej kolejki, transmisja Polsat Sport)
17 stycznia, niedziela, godzina 20.30 Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Będzin (transmisja Polsat Sport)
22 stycznia, piątek, godzina 20.30 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom (transmisja Polsat Sport)
30 stycznia Cerrad Enea Czarni Radom - Verva Warszawa Orlen Paliwa (brak dokładnego terminu tego spotkania)
6 lutego Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów (brak dokładnego terminu tego spotkania)
20 lutego Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel (brak dokładnego terminu)
27 lutego GKS Katowice - Cerrad Enea Czarni Radom (brak dokładnego terminu).
ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRENINGU SIATKARZY CZARNYCH>>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy