PO przedstawia swoich kandydatów na radnych Radomia. Drużyna...

  PO przedstawia swoich kandydatów na radnych Radomia. Drużyna Radosława Witkowskiego (zdjęcia, film)

  /pok/

  Echo Dnia Radomskie

  Echo Dnia Radomskie

  Radosław Witkowski nazwał kandydatów PO na radnych swoją drużyną.

  Radosław Witkowski nazwał kandydatów PO na radnych swoją drużyną. ©Tadeusz Klocek

  Radosław Witkowski, poseł i kandydat PO na prezydenta Radomia przedstawił "swoją drużynę", czyli kandydatów tej partii na radnych Radomia. Jedynkami na listach do pięciu okręgów są Wiesław Wędzonka, Andrzej Łuczycki, Marcin Kaca, Mateusz Tyczyński i Jacek Zawodnik.
  Radosław Witkowski nazwał kandydatów PO na radnych swoją drużyną.

  Radosław Witkowski nazwał kandydatów PO na radnych swoją drużyną. ©Tadeusz Klocek  Radosław Witkowski i inni kandydaci podpisywali deklarację współpracy i rozwoju.


  Radosław Witkowski i inni kandydaci podpisywali deklarację współpracy i rozwoju.  Prezentacja kandydatów odbywała się w poniedziałek w scenerii starej, opustoszałej już siedziby Fabryki Broni.
  - Miejsce to nie jest przypadkowe, bowiem jako PO właśnie tutaj składaliśmy obietnice wsparcia dla Fabryki Broni. Dziś mieści się ona w nowej siedzibie, prężnie się rozwija, a w tym miejscu zagości park naukowo-technologiczny - mówił Radosław Witkowski.

  Potem odbywała się prezentacja kandydatów na radnych, których Radosław Witkowski nazwał swoją drużyną. Kandydat na prezydenta przekonywał też, że do koniecznych zmian w mieście, rozwoju Radomia i tworzenia miejsc prac potrzebny jest dobór odpowiednich współpracowników i wybór dobrych radnych. Jak twierdził "drużyna" PO składa się z ludzi kompetentnych i gotowych podjęcia się tym wyzwaniom.

  Jedynkami na listach PO w pięciu okręgach wyborczych są Wiesław Wędzonka, Andrzej Łuczycki, Marcin Kaca, Mateusz Tyczyński Jacek Zawodnik.

  Radosław Witkowski i kandydaci nie kryli krytyki pod adresem obecnych władz Radomia, co wyrazili między innymi prezentując tablicę. Na czarnym polu był tytuł Polityczna wojna" i nazwiska sześciu działaczy PiS, obok - na białym tle - napis "Deklaracja współpracy i rozwoju".
  Po złożeniu na deklaracji podpisów kandydaci chwycili się za ręce i podnieśli je do góry.

  - Zwyciężymy - zapewniał Andrzej Łuczycki.

  Po złożeniu na deklaracji podpisów kandydaci chwycili się za ręce i podnieśli je do góry.

  Po złożeniu na deklaracji podpisów kandydaci chwycili się za ręce i podnieśli je do góry.


  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (5)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (5) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Wideo