Pogoń Grodzisk Maz - Broń Radom 5:2. Katastrofa po przerwie (ZDJĘCIA)

/SzS/
Fragment meczu w Grodzisku
Fragment meczu w Grodzisku S. Szymczak
Piłkarze Broni Radom zagrali katastrofalne 20 minut po przerwie, stracili trzy gole i do domu wrócili bez punktów.
Pogoń G. - Broń

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom 5:2 (2:2), Maciej Tataj 20, 65, Marek Lendzion 32, Mateusz Gliński 55, 61 - Mariusz Marczak 9, Damian Sałek 42.

Broń: Budzikur (70 Wnukowski) - Wieczorek (65 Krukowski), Gorczyca (65 Więcek), Ankurowski, Dobosz, Leśniewski, Skórnicki, Sałek, Wicik (46 Bojek), Nowosielski, Marczak.

Piłkarze Broni Radom rozegrali całkiem dobrą pierwszą połowę. Prowadzili nawet od 9 minuty. Zarówno Pogoń jak i Broń miały swoje kolejne okazje, ale pierwsze 45 minut skończyło się remisem 2:2.
Niestety druga połowa to seria katastrofalnych błędów w obronie. Pomiędzy 55 i 65 minutą radomianie stracili trzy gole. Nie podnieśli się już po tych ciosach.

- Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była dobra. Po zmianie stron ciężko wytłumaczyć błędy naszych zawodników - powiedział Tomasz Dziubiński.