Polonia Warszawa - Broń Radom 1:2 (WIDEO, ZDJĘCIA)

/SzS/
Fragment meczu Polonia - Broń
Fragment meczu Polonia - Broń S. Szymczak
Piłkarze trzecioligowej Broni Radom po bardzo dobrym meczu wygrali w Warszawie z Polonią 2:1.

Polonia Warszawa - Broń Radom 1:2

POLONIA WARSZAWA - BROŃ RADOM 1:2 (1:0)
Bramki: Cichocki 20 - Nowosielski 58, Marczak 71.

Broń: Budzikur - Wieczorek, Gorczyca (57 Bojek), Ankurowski, Dobosz, Lesniewski (84 Wicik) Skórnicki, Sałek (90 Więcek), Bouchniba, Nowosielski (90 Stefański), Marczak.

Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu Broni. Zwłaszcza w drugiej połowie radomianie zagrali dobrze.
Przed przerwą Polonia miał więcej z gry i stworzyła sobie więcej sytuacji podbramkowych. Po jednej z nim Cichocki trafił do bramki Broni.

Po przerwie Broń wzięła się do odrabiania strat. Nie było łatwo, bo Polonia narzuciła swoj styl gry. Jednak po dwóch szybkich oskrzydlających kontrach najpierw Piotr Nowosielski zdobył bramkę, a w 71 minucie Mariusz Marczak. Gospodarze próbowali odrobić straty, ale Broń mądrze się broniła.