Polonia Warszawa - Energia Kozienice 1:1. Sensacja na Konwiktorskiej

/SzS/
Energia Kozienice
W meczu trzeciej ligi, Polonia Warszawa zremisowała z Energią Kozienice 1:1. Przy odrobinie szczęścia kozieniczanie mogli nawet wygrać. Jednak jeden punkt też jest sporym sukcesem.

Polonia Warszawa - Energia Kozienice 1:1 (0:0), Zapaśnik 55 - Ciupiński 87
Energia: Piaseczny - Serodziński, Janiszewski (75' Ciupiński), Kołodziejczyk, Putin (90 Siwak), Stróżka (83' Wojtysiak), Szary, Walasek, Mordka, Michalski, Bojek (63 Stanisławski)

Polonia przez długi czas była stroną dominującą, ale nie potrafiła tego udowodnić. Dopiero w 55 minucie Michał Zapaśnik trafił do siatki. Końcówka spotkania należała jednak do kozieniczan. Energia zagrała bez respektu i atakowała coraz groźniej. W 87 minucie po błędzie defensywy Polonii, Daniel Ciupiński znalazł się przed pustą bramką i trafił do siatki. Jeszcze w doliczonym czasie gry kozieniczanie mogli zdobyć zwycięską bramkę.
Potwierdziło się to, że Energia wcale nie jest słabym zespołem.