Pomysł na prezent Shintai Day SPA

Materiał informacyjny klienta SHINTAI DAY SPA
80 proc. Polaków zamierza kupić bliskim prezent pod choinkę, największym problemem jednak okazuje się wybór. Mimo, że powinniśmy mieć wprawę w dawaniu prezentów, to jest to wciąż wybór naprawdę bardzo problematyczny. Bardzo często wychodzimy z założenia, że dana osoba ma już chyba wszystko.
Pomysł na prezent Shintai Day SPA
Pomysł na prezent Shintai Day SPA

Podpowiadamy, jaki prezent sprawi radość najbliższym oraz chwilę relaksu!

Prezent dla bliskich - co wybrać?
Prezent dla najbliższych to jeden z tych, które sprawiają nam zazwyczaj najwięcej kłopotu. Chcesz podarować nietuzinkowy prezent w ten szczególny czas, jakim są Święta Bożego Narodzenia?

Spieszymy z pomocą - mamy dla Ciebie przegląd sprawdzonych, relaksujących zabiegów i co najlepsze - taki prezent kupisz szybko i bez wychodzenia z domu.

Zainspiruj się

Radomskie medyczne SPA -Shintai Day Spa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i wprowadza gotowe rozwiązania, przygotowane z myślą o najbliższych. O wyborze najlepszych prezentów porozmawiamy z właścicielką Medycznego SPA mgr. kosmetologii Panią Edytą Kluś-Ciuk

Bon Upominkowy – Voucher do SPA jest oryginalnym podarunkiem, jeżeli nie mają państwo pewności co najbardziej ucieszy obdarowaną osobę. To również wspaniały pomysł na prezent w ostatniej chwili i świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają problem z wyborem prezentu - mówi właściciel Spa Pani Edyta Kluś-Ciuk.

Podaruj przeżycia zamiast rzeczy materialnych

- Taki voucher to nowoczesny, wyszukany i oryginalny prezent. Cechuje się dużą różnorodnością, ponieważ może obejmować każdy zabieg z naszej oferty lub stworzony specjalnie pakiet zabiegów. Co najważniejsze, jeśli nie wiemy z jakich zabiegów kosmetycznych, masaży czy medycyny estetycznej Obdarowana Osoba chciałaby skorzystać, wystarczy kupić voucher na dowolną wartość, aby w taki sposób drugiej Osobie dać szansę dokonania wyboru – mówi Pani Edyta Kluś-Ciuk

Voucher jest formą podarowania niezapomnianych przeżyć, a tym samym jest trudny do wycenienia. Taka forma prezentu z pewnością zostanie zapamiętana na bardzo długo.

Wg badań statystycznych 70% badanych osób dobrze wspomina otrzymanie prezentu-przeżycia i uważa go za bardziej atrakcyjny od typowo materialnego. Natomiast 56% osób badanych wolałoby samodzielnie dokonać wyboru zabiegu.

Nasze vouchery są ręcznie robione i zapakowane w elegancką torebkę.

Serdecznie zapraszam - mówi Edyta Kluś-Ciuk.

Shintai Day SPA Radom, ul. Słowackiego 210, Rezerwacja on-line: www.moment.pl/s/shintai-spa-radom

Kontakt telefoniczny: tel.: 530 988 324, facebook.com/ShintaiDaySpaRadom/instagram.com/shintaidaysparadom

Dodaj ogłoszenie