Pracuj z najlepszymi - Confirme poszukuje pracowników

Materiał informacyjny CONFIRME Sp. z o.o.
Jolanta Wujek, prezes spółki Confirme
Confirme poszukuje pracowników produkcyjnych, handlowców, osób do obsługi księgowo-finansowej.

Spółka Confirme to wiodący dystrybutor wyrobów stalowych wykorzystywanych w budownictwie oraz renomowany dostawca prefabrykatów zbrojeniowych. Siedziba i biuro zarządu spółki mieści się w Warszawie ale działalność prowadzona jest w Radomiu, gdzie funkcjonują działy operacyjne, centrum logistyczno-magazynowe, a także nowo wybudowany zakład przetwórstwa stali, zlokalizowany w Radomskiej podstrefie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, ale także w nowo uruchomionej zbrojarni przy ulicy Wierzbickiej w Radomiu.

- Realizując priorytetowe inwestycje krajowe współpracujemy z największymi polskimi przedsiębiorstwami takimi jak: Warbud S.A., Porr S.A., Budimex S.A. Stale zwiększamy produkcję, do czego wykorzystywane są nowoczesne maszyny CNC, a własny tabor samochodowy 30 zestawów pozwala terminowo realizować dostawy. Sytuacja pandemiczna nie uniemożliwiła realizacji podpisanych kontraktów, a nasi sztandarowi kontrahenci poprzez nowe inwestycje zwiększają zapotrzebowanie na oferowane przez nas usługi prefabrykacji stali – mówi Jolanta Wujek, prezes spółki Confirme.

W związku z tym firma doszkala, w oparciu o umowę z Zakładem Doskonalenia Zawodowego, pracowników produkcyjnych a dzięki współpracy z Uniwersytetem Technologiczno - Humanistycznym w Radomiu podnosi kwalifikację pracowników produkcyjno-biurowych. Spółka stale współpracuje z Powiatowym Urzędem Pracy w Radomiu.

Aktualna sytuacja to czas podpisywania nowych umów stażowych z tegorocznymi absolwentami.

- Czas pandemii utrudnia kontakty bezpośrednie, dlatego zachęcamy młodych ludzi, pragnących trafić na korporacyjna ścieżkę rozwoju do zapoznania się z naszą rekrutacyjną ofertą.

Zapewniamy rozwój osobisty i zawodowy począwszy od stopnia stażysty, a przy właściwym zaangażowaniu w pracę, do funkcji dyrektora – powiedziała Jolanta Wujek.

Czekamy na Ciebie! Skontaktuj się z nami:
ul. Warszawska 20
26-600 Radom
tel. 48 389 99 30, fax. 48 389 99 66
e-mail: [email protected]
www.confirme.com.pl

Dodaj ogłoszenie