Prawybory z "Echem Dnia" do Rady Miasta Kozienice. Zobacz...

  Prawybory z "Echem Dnia" do Rady Miasta Kozienice. Zobacz kandydatów, zagłosuj i sprawdź rankingi

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Rozpoczynamy prawybory "Echa Dnia" do Rady Miasta Kozienice. Głosujemy oddzielnie w poszczególnych okręgach. Wybieramy tak jak w prawdziwych wyborach.
  Prawybory z "Echem Dnia" do Rady Miasta Kozienice. Zobacz kandydatów, zagłosuj i sprawdź rankingi
  Głosujemy wysyłając SMS pod numer 71321 o treści rkozie.imię i nazwisko pisane łącznie bez polskich znaków, na przykład - rkozie.JanNowak.

  Głosowanie już się rozpoczęło - można je śledzić w poszczególnych okręgach na WWW.ECHODNIA.EU, kończy się w poniedziałek 3 listopada o godzinie 24. Całą wybraną w prawyborach radę przedstawimy w "Echu Dnia" w piątek 7 listopada.

  ZOBACZ rankingi w każdym z okręgów

  Okręg nr 1. Miejscowości: Łaszówka, Ryczywół, Selwanówka, Wilczkowice Górne, Michałówka, Wola Chodkowska.

  Okręg nr 2, Miejscowość Świerże Górne.

  Okręg nr 3, Miejscowość Stanisławice.

  Okręg nr 4, Miejscowości: Brzeźnica, Kępeczki, Psary, Ruda, Samwodzie, Staszów.

  Okręg nr 5, Miejscowości: Aleksandrówka, Kociołki, Nowiny.

  Okręg nr 6, Miejscowości: Chinów, Chinów Cztery Kopce, Łuczynów.

  Okręg nr 7, Miejscowości: Janików, Janików - Folwark, Janów, Śmietanki.

  Okręg nr 8, Miejscowości: Holendry Kuźmińskie, Holendry Piotrkowskie, Kępa Bielańska, Kuźmy, Majdany, Nowa Wieś, Opatkowice

  Okręg nr 9, Miejscowości: Cudów, Dabrówki, Holendry Kozienickie, Kępa Wólczyńska, Piotrkowice, Przwóz, Wólka Tyrzyńska, Wólka Tyrzyńska B, Wójtostwo, Wymysłów.

  Okręg nr 10, Miasto Kozienice ulice: Jana Pawła II, Wojska Polskiego, Armii Krajowej, Mariana Langiewicza, Juliusza Słowackiego, Zygmunta Starego, Władysława Broniewskiego, Wrzosowa, Poziomkowa, Jarzębinowa, Jagodowa, Borówkowa, Zawilcowa, Głowaczowska numery nieparzyste od nr 41 do końca i parzyste od nr 46 do końca, Chartowa, Al. Władysława Sikorskiego, Hugona Kołłątaja, Stefana Żeromskiego od nr 3 do nr 6, Ignacego Paderewskiego, Al. Solidarności.

  Okrę nr 11, Miasto Kozienice ulice: Stefana Żeromskiego nr 1, 8, 10, 11, 12, 12a, Stanisława Konarskiego nr 3, 4, 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 11.

  Okręg nr 12, Miasto Kozienice ulice: Marii Skłodowskiej - Curie, Stanisława Konarskiego nr 10, Mikołaja Kopernika od nr 13 do końca.

  Okręg nr 13, Miasto Kozienice ulice: Mikołaja Kopernika od nr 1 do nr 12, Sportowa, Warszawska numery nieparzyste od nr 47 do nr 63c i parzyste od nr 38 do nr 72.

  Okręg nr 14, Miasto Kozienice ulice: Modrzewiowa, Akacjowa, Jodłowa, Cisowa, Kasztanowa, Lipowa, Klonowa, Bukowa, Wierzbowa, Dębowa, Brzozowa, Jesionowa, Świerkowa, Zdziczów, Janka Krasickiego, Bohaterów Studzianek, Ogrodowa, Dojazdowa, Stefanii Gruszczyńskiej, Jeziorna, Warszawska numery nieparzyste od nr 65 do końca i parzyste od nr 74 do końca.

  Okręg nr 15, Miasto Kozienice ulice: Józefa Piłsudskiego, Cmentarna, Przytulna, Borki, Ciekawa, Gwiazdkowa, Przyjaciół, Szczęśliwa, Rodzinna, Al. 11 Listopada, Filtrowa, Miła, Cicha, Leśna, Głowaczowska numery nieparzyste od nr 1 do nr 39 i parzyste od nr 4 do nr 44, Karola Świerczewskiego numery nieparzyste od nr 41 do końca i parzyste od nr 44 do końca, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego numery nieparzyste od nr 21 do końca i parzyste od nr 40 do końca, Spokojna, Adama Mickiewicza, Miodowa, Wójcików od nr 12 do końca.

  Okręg nr 16, Miasto Kozienice ulice: Wójcików nr 1 i 2, Armii Ludowej, Tadeusza Kościuszki, Pusta, Radomska.

  Okręg nr 17, Miasto Kozienice ulice: Krzywa, Słoneczna, Hamernicka od nr 8 do końca, Ludwika Waryńskiego.

  Okrę nr 18, Miasto Kozienice ulice: Nowy Świat, Konstytucji 3 Maja numery nieparzyste od nr 1 do nr 21 i parzyste od nr 2 do nr 16.

  Okręg numer 20. Miasto Kozienice ulice: Osiedle Pokoju, Drzewna, Czwartek, Szpitalna, Batalionów Chłopskich, Bohaterów Getta, Parkowa od nr 6 do końca, Lubelska numery nieparzyste od nr 1 do nr 55 i parzyste od nr 2 do nr 50, Hamernicka od nr 1 do nr 6a.

  Okręg nr 20, Miasto Kozienice ulice: Młyńska, Żytnia, Przemysłowa, Starowiejska, Górna, Kolejowa, Lubelska numery nieparzyste od nr 57 do końca i parzyste od nr 52 do końca, Polna, Zielona, Dolna.

  Okręg nr 21, Miasto Kozienice ulice: Osiedle Skarpa, Legionów, Sosnowa, Maciejowicka, Wiślana, Karola Świerczewskiego numery nieparzyste od nr 1 do nr 39 i parzyste od nr 2 do nr 42, Henryka Sienkiewicza, Jana Kochanowskiego numery nieparzyste od nr 1 do nr 19 i parzyste od nr 2 do nr 38, Al. 1 Maja, Pl. 15 Stycznia, Konstytucji 3 Maja numery nieparzyste od nr 35 do końca i parzyste od nr 18 do końca, Topolowa, Warszawska numery nieparzyste od nr 1 do nr 45 i parzyste od nr 2 do nr 36, Parkowa od nr 1 do nr 5, Piękna.

  Zobacz pełną listę kandydatów do Rady Miasta Kozienice  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Wideo