Premiera teledysku "Ci, co odeszli" wokalisty z Radomia....

  Premiera teledysku "Ci, co odeszli" wokalisty z Radomia. Zobacz to! (video)

  Marcin GENCA genca@echodnia.eu

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Fragment klipu.

  Fragment klipu.

  Paweł Mosiołek przedstawia swój najnowszy utwór wraz z ECHODNIA.EU.
  Fragment klipu.

  Fragment klipu.

  Paweł Mosiołek

  Ma 35 lat. Wokalista i autor tekstów. Absolwent oligofrenopedagogiki z terapią i resocjalizacji, studia podyplomowe z negocjacji i mediacji. Terapeuta osób chorych na schizofrenię. Organizator koncertów charytatywnych. Wyróżniony uczestnik programu „Szansa na Sukces”, laureat plebiscytu „Echa Dnia” Muzyczne Kaziki 2010, a w tegorocznej edycji juror tej nagrody muzycznej. Łukasz Wójcik

  Ma 35 lat. Wokalista i autor tekstów. Absolwent oligofrenopedagogiki z terapią i resocjalizacji, studia podyplomowe z negocjacji i mediacji. Terapeuta osób chorych na schizofrenię. Organizator koncertów charytatywnych. Wyróżniony uczestnik programu "Szansa na Sukces", laureat plebiscytu "Echa Dnia" Muzyczne Kaziki 2010, a w tegorocznej edycji juror tej nagrody muzycznej.
  (fot. Łukasz Wójcik)

  Paweł dziękuje za pomoc


  Teledysk został zrealizowany dzięki ludziom dobrej woli. Realizatorzy teledysku to: Konrad Kopycki, Albert Gula i Łukasz Urban z agencji reklamowej SkarVision, AK Group oraz Prewent Tomasz Golis ze Skarżyska Kamiennej. W realizacji pomagali też radomianie: Marek Szymczyk, właściciel Katakumb, Dionizy Jakubiak z zakładu pogrzebowego Angelus, Marek Mieńkowski z restauracji Parkowa oraz Renata Gniadkowska i Iwona Tkaczyk z firm Metamorfoza i Nicoll, ojcowie bernardyni, ABC Taxi Sławomir Gregorczyk i Tomasz Woszczyk. Paweł dziękuje też zespołowi Renesans, muzykom Rafałowi Balickiemu i Tomkowi Strzelczykowi, a także Marii Plewce i Barbarze Wykrocie "Pameli" i jej formacji oraz wielu innym.  W środę w klubie Katakumby w Radomiu był mały recital Pawła Mosiołka oraz pierwsza prezentacja teledysku do jego utworu "Ci, co odeszli". Dziś premiera klipu na ECHODNIA.EU.

  Autorski utwór Pawła "Ci, co odeszli" to muzyczna opowieść o ludziach, którzy zostali "przysłonięci kurtyną nieba" - jak śpiewa radomianin. Wokalista nakręcił go z pomocą ludzi dobrej woli. Realizacja zdjęć do teledysku zaczęła się zaledwie tydzień temu.

  Na miejsce pierwszego pokazu wybrano klimatyczne miejsce, czyli klub Katakumby na Starym Mieście, a wśród gości prezentacji było kilka znanych osób.

  Przyszedł Szymon Wydra, który wspiera Pawła w jego artystycznej drodze od czasu, gdy poznał go jako juror Muzycznych Kazików. Była też Izabella Mosańska, kulturalny duch miasta, autorka książek o radomianach oraz radny mazowiecki Zbigniew Gołąbek, z którym Paweł spotkał się podczas... występu dla strażaków w Kazanowie.

  - Przyjechali też moi przyjaciele i znajomi, wokaliści i muzycy, ale również ludzie spoza branży. Byłem więc bardzo zadowolony i szczęśliwy - zwierza się nam Paweł Mosiołek.

  Jakie będą dalsze losy teledysku?

  - Chciałbym, aby był to utwór prezentowany przy okazji tragicznych rocznic lub w okolicach dnia Wszystkich Świętych. Ma odpowiedni klimat i przesłanie, które mówi by "kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą" - mówi Paweł Mosiołek.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Miss Ziemi Radomskiej 2019

  Wideo