Prezydent Radomia Radosław Witkowski uhonorował medalem i...

  Prezydent Radomia Radosław Witkowski uhonorował medalem i dyplomem Stanisława Kozika, transportowca i przedsiębiorcę radomskiego

  Sok

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Prezydent Radomia Radosław Witkowski (z lewej) uhonorował medalem i dyplomem Stanisława Kozika, przedsiębiorcę.
  1/4
  przejdź do galerii

  Prezydent Radomia Radosław Witkowski (z lewej) uhonorował medalem i dyplomem Stanisława Kozika, przedsiębiorcę. ©Joanna Gołąbek

  Krótka, ale podniosła uroczystość odbyła się we wtorek 12 lutego w Urzędzie Miasta. Prezydent Radomia Radosław Witkowski uhonorował dyplomem i medalem Stanisława Kozika, przedsiębiorcę, transportowca, od lat zaangażowanego także w pomoc dla osób niepełnosprawnych.
  Na uroczystość przybył we wtorek nie tylko uhonorowany Stanisław Kozik, ale także część jego rodziny z synem i żoną Jadwigą, ale także koledzy - transportowcy z całego Radomia. Wszystkich przywitał prezydent Radosław Witkowski. Podkreślił, że przyznając dyplom i medal Stanisławowi Kozikowi kierował się wieloletnią pracą laureata i zaangażowaniem na rzecz mieszkańców.

  Pozytywny wizerunek  W laudacji czytamy, że medal i dyplom dla Stanisława Kozika został przyznany za budowanie pozytywnego wizerunku Miasta Radomia poprzez wieloletnia pracę w branży transportowej i działalność w strukturach Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego.

  - Pan Stanisław Kozik od lat wspiera także organizacje radomskie zaangażowane w pomoc osobom niepełnosprawnym - dodał Radosław Witkowski.

  Prezydent dodał, że taka działalność zawodowa i społeczna laureata kreuje dobry wizerunek Radomia.

  Przedsiębiorca od lat  Uhonorowany Stanisław Kozik podziękował prezydentowi za docenienie jego pracy.

  Radomski przedsiębiorca, właściciel firmy transportowej Stanisław Kozik, od lat zajmuje się transportem i zawodowo zawsze związany jest z Radomiem.
  W ubiegłym roku minęło 50 lat, odkąd zaczął działalność, najpierw był kierowcą taxi, a potem zajął się przewozem towarów. Mimo swoich lat, Stanisław Kozik nadal prowadzi swoją firmę. Ma trzy scanie, a jego kierowcy rozwożą towary po całej Polsce i Europie. Firmę przewozową ma też jego syn i zięć.

  - Ten zawód trzeba lubić. Kierowca, transportowiec - to zawód i praca dla ludzi ciekawych świata, którzy nie boją się ryzyka, przygód - mówi Stanisław Kozik.

  To nie pierwsze docenienie pracy radomianina. Jakiś czas temu Stanisław Kozik został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta Andrzeja Dudę za zasługi dla Rzeczypospolitej Polskiej.


  Top Girls w radomskim klubie Explosion. Zobacz zdjęcia!

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Flesz - Uwaga kierowcy! Są nowe znaki drogowe  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Studniówki

  Mister Studniówki| Zobacz kandydatów! [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki| Zobacz kandydatów! [ZDJĘCIA]

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>