Prezydent Radomia Radosław Witkowski uhonorował medalem i...

  Prezydent Radomia Radosław Witkowski uhonorował medalem i dyplomem Stanisława Kozika, transportowca i przedsiębiorcę radomskiego

  Sok

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Prezydent Radomia Radosław Witkowski (z lewej) uhonorował medalem i dyplomem Stanisława Kozika, przedsiębiorcę.
  1/4
  przejdź do galerii

  Prezydent Radomia Radosław Witkowski (z lewej) uhonorował medalem i dyplomem Stanisława Kozika, przedsiębiorcę. ©Joanna Gołąbek

  Krótka, ale podniosła uroczystość odbyła się we wtorek 12 lutego w Urzędzie Miasta. Prezydent Radomia Radosław Witkowski uhonorował dyplomem i medalem Stanisława Kozika, przedsiębiorcę, transportowca, od lat zaangażowanego także w pomoc dla osób niepełnosprawnych.
  Na uroczystość przybył we wtorek nie tylko uhonorowany Stanisław Kozik, ale także część jego rodziny z synem i żoną Jadwigą, ale także koledzy - transportowcy z całego Radomia. Wszystkich przywitał prezydent Radosław Witkowski. Podkreślił, że przyznając dyplom i medal Stanisławowi Kozikowi kierował się wieloletnią pracą laureata i zaangażowaniem na rzecz mieszkańców.

  Pozytywny wizerunek  W laudacji czytamy, że medal i dyplom dla Stanisława Kozika został przyznany za budowanie pozytywnego wizerunku Miasta Radomia poprzez wieloletnia pracę w branży transportowej i działalność w strukturach Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego.

  - Pan Stanisław Kozik od lat wspiera także organizacje radomskie zaangażowane w pomoc osobom niepełnosprawnym - dodał Radosław Witkowski.

  Prezydent dodał, że taka działalność zawodowa i społeczna laureata kreuje dobry wizerunek Radomia.

  Przedsiębiorca od lat  Uhonorowany Stanisław Kozik podziękował prezydentowi za docenienie jego pracy.

  Radomski przedsiębiorca, właściciel firmy transportowej Stanisław Kozik, od lat zajmuje się transportem i zawodowo zawsze związany jest z Radomiem.
  W ubiegłym roku minęło 50 lat, odkąd zaczął działalność, najpierw był kierowcą taxi, a potem zajął się przewozem towarów. Mimo swoich lat, Stanisław Kozik nadal prowadzi swoją firmę. Ma trzy scanie, a jego kierowcy rozwożą towary po całej Polsce i Europie. Firmę przewozową ma też jego syn i zięć.

  - Ten zawód trzeba lubić. Kierowca, transportowiec - to zawód i praca dla ludzi ciekawych świata, którzy nie boją się ryzyka, przygód - mówi Stanisław Kozik.

  To nie pierwsze docenienie pracy radomianina. Jakiś czas temu Stanisław Kozik został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta Andrzeja Dudę za zasługi dla Rzeczypospolitej Polskiej.


  Top Girls w radomskim klubie Explosion. Zobacz zdjęcia!

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Flesz - Uwaga kierowcy! Są nowe znaki drogowe  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Miss Ziemi Radomskiej 2019

  15 kandydatek do korony Miss ZDJĘCIA

  15 kandydatek do korony Miss ZDJĘCIA

  ZAGŁOSUJ na kandydatkę do korony Miss!

  ZAGŁOSUJ na kandydatkę do korony Miss!

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>