Proch Pionki na wyjeździe wygrał z Wilgą Garwolin!

Joel Tata Nsah, zawodnik Prochu
Joel Tata Nsah, zawodnik Prochu Sylwester Szymczak
Piłkarze beniaminka czwartej ligi, Prochu Pionki, zagrają dziś z Wilgą w Garwolinie.

Wilga Garwolin - Proch Pionki 1:3 (0:0)
Bramki:1:0 Piotr Talar 57 z karnego, 1:1 Mateusz Szczepański 60, 1:2 Joel Tata Nsah 67 z karnego, 1:3 Szczepański 88.
Proch: Maik (46 Wnukowski) - Pachlerski, Jaroszek, Januszewski, Kapusta (46 Łukaszuk) - Nowocien, Skarbek (24 Szczepański), Kisiel, Bartosiak - Joel Tata, Wnuk
Wilga: Wasążnik - Karol Zawadka, Gac, S. Papiernik, Kowalski, Paszkowski, Talar, Pyra (73 Zabiegałowski), Kwiatkowski, Rękawek, Alot (63 Boroski)

Wilga w pierwszej kolejce sprawiła sensację remisując z bardzo mocnym MKS Piaseczno. Z kolei Proch u siebie po niezłym meczu przegrał z Pilicą Białobrzegi 1:3.

W 24 minucie kontuzji doznał Jakub Skarbek, a w jego miejsce pojawił się Mateusz Szczepański. Po całkiem dobrej grze, Proch o przerwy remisował z Wilgą. Niestety na drugą połowę nie pojawił się Jakub Maik, który doznał kontuzji. W bramce Prochu zadebiutował po zmianie stron, Norbert Wnukowski.

W 57 minucie sędzia podyktował rzut karny dla miejscowych i było 1:0. Radość trwała niewiele ponad dwie minuty i pionkowianie doprowadzili do wyrównania. Mateusz Szczepański trafił z rzutu wolnego, choć błąd popełnił golkiper Wilgi. Ambitnie grająca ekipa trenera Roberta Rogali w 68 minucie wyszła na prowadzenie. Bramkę z rzutu karnego dla biało - zielonych zdobył Joel Tata Nsah.
W końcówce miejscowych jeszcze raz dobił Szczepanski!