Radom > Kolejni chętni chcą pomóc powodzianom na Ukrainie....

  Radom > Kolejni chętni chcą pomóc powodzianom na Ukrainie. Przyłącz się i ty!

  mod

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Ukraińców, którzy ucierpieli w największej od 100 lat powodzi w ich kraju, wsparła Rada Miejska w Radomiu, a także Stowarzyszenie Kocham Radom. O przekazywanie darów zaapelował radomski Klub Miłośników Samochodów Terenowych "4x4".

  Rada Miejska w Radomiu przeznaczyła na zakup potrzebnych rzeczy 1000, a poseł Krzysztof Sońta obiecał przekazać 500 złotych. Wsparcia ma udzielić powodzianom także Stowarzyszenie Kocham Radom.

  Członkowie klubu "4x4" zawiozą wszystkie dary na Ukrainę. Wyruszą już w sobotę. Pojadą prawdopodobnie pięcioma autami z przyczepami. Jadą do miejsc, w które jeszcze nie dotarła pomoc. Zabierają ze sobą koce, śpiwory i środki higieny osobistej.

  Zbiórka trwa do piątku w Radomiu, a do czwartku w Iłży. Dary można przynosić do siedziby Caritas przy ulicy Kościelnej 5 w Radomiu (codziennie w godzinach 8-16). Iłżanie mogą składać potrzebne rzeczy jeszcze dzisiaj w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego przy ulicy Rynek 11 (w godzinach 8-14).

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki

  Wideo