Radomiak Radom - Olimpia Zambrów 1:2

Kamil Cupriak, strzelił gola dla Radomiaka w pierwszej połowie meczu.
Kamil Cupriak, strzelił gola dla Radomiaka w pierwszej połowie meczu. Albert Kaczmarzyk
W meczu 31 kolejki drugiej ligi, Radomiak Radom przegrał 1:2 z Olimpią Zambrów.

Radomiak Radom - Olimpia Zambrów 1:2 (1:0), Kamil Cupriak 31 - Michał Twardowski 48, Maksym Kowal 77,

Radomiak: Banasiak - Wasilewski, Jędrzejczyk, Dubeń, Sulkowski - Brągiel, Chrabąszcz (73 Leandro), W. Puton (57 Śliwiński), Kościelny, Cupriak (64 Wolski) - Radecki.

Olimpia: Czapliński - Piłatowski, Porębski, Hriszko, Dzienis - Buzun (75 Brzęczek), Tunkiewicz, Mroczkowski, Grzybowski, Jastrzębski - Twardowski (69 Kowal).

W 31 minucie po zagraniu piłki przez Macieja Wasilewskiego na pole karne do Mateusza Radeckiego, ten odegrał do Kamila Curpiaka, który skierował ją do siatki.

W 48 minucie po błędach pary środkowych obrońców Radomiaka Michał Twardowski w sytuacji sam na sam z Piotrem Banasiakiem nie dał naszemu bramkarzowi żadnych szans.

W 52 minucie po strzale głową Marka Dubenia piłka trafiła w słupek.
W 72 minucie po strzale Michała Chrabąszcza piłka otarła się o poprzeczkę.
W 77 minucie po kontrze, Maksym Kowal pokonał Piotra Banasiaka.
Od 81 minuty, Olimpia grała w "10". Czerwoną kartkę został ukarany Przemysław Jastrzębski.