Radomiak Radom pokonał 1:0 Pilicę Białobrzegi

Fragment meczu, Radomiak - Pilica.
Fragment meczu, Radomiak - Pilica. Tadeusz Klocek
W piłkarskim meczu kontrolnym, Radomiak Radom pokonał Pilicę Białobrzegi 1:0. Jedynego gola strzelił Szymon Stanisławski w 74 minucie.

Radomiak Radom - Pilica Białobrzegi 1:0 (0:0), Szymon Stanisławski 74.

Radomiak I połowa: Szady - Spychała, Świdzikowski, Zakrzewski, Brągiel, Cupriak, Bemba, Kościelny, Filipowicz, Leandro, Sz. Stanisławski

Radomiak II połowa: Szady - Stróżka, Grudniewski, Gurzęda, Sulkowski, Stąporski, Bemba (65 Filipowicz), Kościelny, Gilewski, Szpak, Leandro (73 Sz. Stanisławski).

Pilica: Przyrowski - Janowski, Bykowski, Jaworski, Kornacki, Rawski, Puton, Hernik, D. Stanisławski, Skałbania, Paterek oraz Zawisza, Obłuski.

Duże biegania, mało dobrej gry - tak o meczu Radomiaka z Pilica można napisać.
Jedyna bramka padła w 74 minucie, po zagraniu Mateusza Stąporskiego do Szymona Stanisławskiego, który po strzale głową skierował futbolówkę do siatki.