Radomiak Radom - Znicz Pruszków 1:1.

W.Ł.
Rossi Leandro z powodu urazu opuścił boisko jeszcze przed końcem meczu ze Zniczem Pruszków. Tadeusz Klocek
W meczu kontrolnym dwóch drużyn drugiej ligi, Radomiak Radom zremisował 1:1 ze Zniczem Pruszków. Niestety groźnego wyglądającego uraz stawu skokowego doznał najlepszy strzelec Radomiaka i drugiej ligi, Brazylijczyk Rossi Leandro.

Radomiak Radom - Znicz Pruszków 1:1 (1:1), Ropski 12 - Mysiak 38.

Radomiak, 1 połowa: Kula (31 Banasiak) - Cieciura, Jędrzejczyk, Kucharski, Sulkowski, Mikołajczak, W. Puton, Radecki, Brągiel, Kwiek, Ropski.
Radomiak, 2 połowa: Banasiak (61 Szady) - Chrabąszcz, Kościelny, Świdzikowski, Kucharski, Wolski, Agu, Gawron, Filipowicz (68 Cupriak) Leandro (83 Ropski), Śliwiński.

W pierwszym meczu kontrolnym w ramach przygotowań do rundy wiosennej Radomiak zremisował ze Zniczem Pruszków 1:1. Niestety, w końcówce meczu urazu doznał Leandro i musiał opuścić boisko.

Obie bramki padły w pierwszej połowie meczu. W 12. minucie błąd Znicza wykorzystał Krzysztof Ropski. Goście wyrównali w 38. minucie. Piłkę odbitą po strzale Pawła Kaczmarka do pustej bramki dobił Maciej Mysiak.

Zarówno Radomiak jak i Znicz miały swoja okazje na zdobycie kolejnych goli, ale dobrze między słupkami spisywali się golkiperzy.

Był to nasz pierwszy mecz kontrolny po ciężkiej pracy, także trudno tu o jakieś wnioski. Założenie, które sobie nakreśliliśmy na ten mecz zespół nieźle realizował. Oczywiście mięliśmy momenty lepsze i gorsze, ale na okres w którym się znajdujemy oceniam to wszystko pozytywnie. Jedynym minusem jest oczywiście uraz Leandro. Na tę chwilę ciężko powiedzieć jak poważny on jest, ale mam nadzieję, że nie będzie to nic groźnego. Kolejny tydzień naszych przygotowań zamknęliśmy sparingiem i od poniedziałku pracujemy dalej - mówił po meczu Jacek Magnuszewski, trener Radomiaka.

Kolejny mecz kontrolny Radomiak rozegra w najbliższą środę, 3 lutego. Radomianie o godz. 17 zmierzą się na wyjeździe z I-ligową Pogonią Siedlce.