Radomiak wygrał w Szydłowcu (Zobacz zdjęcia)

Redakcja
Sebastian Kocon walczy o piłkę z Szymonem Kurbielem
Sebastian Kocon walczy o piłkę z Szymonem Kurbielem S. Szymczak
W derbach czwartej ligi regionu radomskiego Radomiak przez blisko godzinę przegrywał w Szydłowcu z miejscową Szydłowianką. Ostateczne słowo należało do "zielonych", którzy wygrali wysoko 4:1.
Szydlowianka - Radomiak 1:4

Szydłowianka - Radomiak 1:4

SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC - RADOMIAK RADOM 1:4 (1:0)

Kiliański 39 - Oziewicz 60, 89, Janik 64, Tarnowski 79.

Szydłowianka: Jurczak - Gogacz, Kowalczyk, Różański, Ludew, Bawor, Kurbiel (77 Czubak), Ciupiński, Kiliański, Kiraga (74 Leszczyński), Śniegocki (86 Ogar).

Radomiak: Studziński - Szary, Bednarz, Skorupski, Boryczka, Kocon (46 Czpak), Barzyński, Wlazło, Oziewicz, Tarnowski, Janik (77 Lesisz).

Do 60 min Radomiak grał fatalnie i gdyby gospodarzom sprzyjało szczęście to do tego czasu radomianie mogli przegrywać 0:3. Dobrej sytuacji przed przerwą nie wykorzystał Szymon Kurbiel, zaś na początku drugiej połowy w sytuacji sam na sam znalazł się Daniel Ciupiński, ale trafił wprost w bramkarza Radomiaka.

Potem w ciągu czterech minut Radomiak strzelił dwie bramki i z zespołu Szydłowianki praktycznie uszło powietrze. Do końca meczu na murawie istniała praktycznie jedna drużyna.