Radomianka, Martyna Kotwiła odpadła w półfinale! Przed nią jednak wielka przyszłość

SzS
Martyna Kotwiła
Martyna Kotwiła Echo Dnia
Niestety nie udało się. Martyna Kotwiła, zawodniczka ZTE Radom zajęła piąte miejsce w półfinale biegu na 200 metrów i nie awansowała do finału. Jednak mimo to 19 latka pokazała, że nie ma czego się wstydzić.

Rekordzista Polski juniorek, przed południem zajęła trzecie miejsce w eliminacjach i awansowała do półfinału. Tutaj osiągnęła czas daleki od ideału 23.41 sekund i zajęła piąte miejsce. Bieg wygrała Ashere Smith 22:33.
- Dałam z siebie wszystko i mam nadzieję, że za dwa lata się pościgam z tymi zawodniczkami. Mimo to czuję się spełniona w tym sezonie, mam swój brąz w mistrzostwach świata juniorek - powiedziała przed kamerami TVP, Martyna Kotwiła.

Radomianka nie wystąpi niestety w finale, ale ma dopiero 19 lat i w kategorii seniorek ma jeszcze sporo do powiedzenia.
W drugim biegu półfinałowym nie powiodło się też innej Polce, Annie Kiełbasińskiej, która też zajęła piąte miejsce.