Radomski Radwag przeszkoli studentów z Warszawy

  Radomski Radwag przeszkoli studentów z Warszawy

  /mod/

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Radomski Radwag przeszkoli studentów z Warszawy
  Adepci informatyki Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie na praktykach w naszym mieście. Jak skonstruować najdokładniejszą wagę na świecie i co zrobić z danymi z urządzeń, skanujących linie papilarne? Tego już wkrótce dowiedzą się przyszli informatycy, którzy będą szkolić się w tym zakresie w radomskiej firmie Radwag.
  Radomski Radwag przeszkoli studentów z Warszawy
  Szkolenie dotyczy studentów Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Firma z Radomia jest partnerem merytorycznym specjalności Informatyka w systemach pomiarowych. Na studentów czekają staże.

  WAŻNE INFORMACJE

  Przyszli informatycy dowiedzą się między innymi jak skonfigurować narzędzia pomiarowe. Poznają systemy operacyjne oraz narzędzia mobilne systemów pomiarowych w środowisku Windows Mobile, Android czy PalmOS. Przyszli informatycy nauczą się również projektowania oprogramowania systemów pomiarowo-sterujących.

  Studenci dowiedzą się także, jak stosować w praktyce biometryczne systemy zabezpieczeń, wykorzystywane między innymi w paszportach, a wkrótce również w dowodach osobistych. Młodzi informatycy nauczą się, jak weryfikować dane biometryczne, jak tworzyć bazy i zarządzać nimi, a także jak analizować dane i je zabezpieczać.

  PRACA W RADWAGU

  - Rozwój techniki, nowoczesnych technologii, postępy w badaniach naukowych nie byłyby możliwe bez wykonywania pomiarów na odpowiednim poziomie dokładności - mówi Witold Lewandowski, dyrektor

  Radwag Wagi Elektroniczne. - W wielu sektorach gospodarki pomiar masy jest jednym z podstawowych i najczęściej wykonywanych. Pomiary te bardzo często wspierane są odpowiednim oprogramowaniem, współpracującym globalnymi systemami informatycznymi w organizacjach.
  Studenci podczas zajęć w Radwagu będą mieli możliwość zapoznania się z aspektami praktycznymi metrologii przemysłowej.

  - Przede wszystkim jednak odbędą zajęcia praktyczne w szych działach w także w laboratoriach - dodaje dyrektor Lewandowski. - Najlepsi będą mieli możliwość podjęcia pracy w naszej firmie zarówno tu w centrali w Radomiu, ale także w naszych oddziałach zagranicznych w USA, jak również, po spełnieniu dodatkowych wymagań, u naszych partnerów zagranicznych praktycznie na całym świecie.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Polecamy:

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Podziękuj bohaterom ze swojego regionu i wybierz patrona pociągu.

  Podziękuj bohaterom ze swojego regionu i wybierz patrona pociągu.

  EKSPERT RADZI  OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

  EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ