Radomski trener karate zagrał w nowym filmie Patryka Vegi!

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Od lewej: Łukasz Guzik, reżyser Patryk Vega i MIrosław Guzik (również trener karate, prywatnie tata Łukasza) archiwum prywatne
Łukasz Guzik, trener karate kyokushin w klubie Dragon Radom zagrał w nowym filmie "Pętla", w reżyserii Patryka Vegi. Radomianin wypadł na tyle dobrze, że zobaczymy go w kolejnych produkcjach.

Obok filmów Patryka Vegi nie można przejść obojętnie. Jedni je uwielbiają, inni mocno krytykują, ale oglądalność mają bardzo dużą. Wkrótce na ekrany wejdzie film "Pętla".

Łukasz Guzik, radomianin, trener karate, jak sam przyznaje, wziął się trochę z przypadku w najnowszym filmie.
- Jak zwykle pomógł sport. Przez kolegę dowiedziałem się, że potrzebny jest sprawny człowiek, który odegra rolę w ekipie antyterrorystów. Naszym dowódcą w filmie jest Antek Królikowski. Miałem się w tym filmie pojawić na chwilę, a ostatecznie pojawiłem się w kilku scenach i jeszcze miałem do wypowiedzenia 2-3 kwestie. Wiec wypadło lepiej niż myślałem. Reżyserowi spodobało się na tyle, że dostałem propozycję udziału w kolejnych projektach. Pomysłów jest sporo, ale na razie nie mogę więcej zdradzić - mówi trener Dragona Radom.

W mediach społecznościowych pojawił się już zwiastun filmu Pętla. Pokazuje on rzeczywistość w klubach nocnych, afery wokół seks taśm, z udziałem polityków, biznesmenów, czy duchownych.

Więcej zdjęć również na instagramie Łukasza Guzika:

Wideo

Dodaj ogłoszenie