Radomski Zespół Akrobatyczny „Pajęczarki” znów z medalami!

Barbara Koś
Radomski Zespół Akrobatyczny „Pajęczarki” prowadzony przy Młodzieżowy Dom Kultury przez trenerkę, Annę Stawczyk, startował w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Fitnessie Sportowym oraz Fit Kid – Łochowo i przywiozły medale.

W kategorii do lat 10 II miejsce zajęła Aleksandra Fedorowicz, IV miejsce - Nikola Zakonek a VII - Ada Biernacka. W kategorii do lat 12 IV miejsce ma Natalka Bednarska.

W kategorii do lat 14 I miejsce zdobyła Inga Kobyłecka a VI - Maja Starzyńska. W kategorii do lat 16 III miejsce zajęła Maja Król a IV - Aleksandra Tokarska.

Akrobatkom poszczęściło się także w kategorii duety: I miejsce -zdobyły Aleksandra Tokarska i Martyna Antos,II - Nikola Zakonek i Ada Biernacka, IV - Monika Łuszczek i Hania Biernacka, V miejsce - Hania i Marysia Górka, VII - Ola Federowicz i Martyna Cioć a VIII miejsce - Lena Kwiecień i Matylda Kosmala.

W kategorii trio I miejsce zajęły Nikola Zakonek, Maja Król i Iga Kwiecień a II - Inga Kobyłecka, Ola Tokarska i Martyna Antos.