Remis Szydłowianki, porażka Wulkana Zakrzew

/W.Ł./
Po zagraniu Michała Kowalczyka (z lewej) padła bramka dla Szydłowianki w meczu ze Skrą. Łukasz Wójcik
W meczach 23 kolejki czwartej ligi mazowieckiej, Szydłowianka Szydłowiec na własnym boisku zremisowała 1:1 ze Skrą Konstancin, a Wulkan Zakrzew przegrał 0:1 z Naprzodem Zielonki.

Szydłowianka - Skra 1:1 (1:0), Wajszczuk 15 - Krawczyk 90.
Szydłowianka: Wieczorek - Gawor, Ludew, Wiatrak, Kośmiński - Sala, Łaciak, Rafalski, Walkiewicz - Kowalczyk, Wajszczuk (66 Janik).

W 15 minucie po zagraniu Michała Kowalczyka prowadzenie dla Szydłowianki uzyskał Patryk Wajszczuk. Kilka minut później nasz bramkarz Paweł Wieczorek obronił rzut karny. W ostatniej minucie spotkania arbiter podyktował rzut wolny pośredni dla Skry na 5 metrze. Skra wykorzystała to i strzeliła gola.

Wulkan - Naprzód 0:1 (0:1), Ryczkowski 35.
Wulkan: Kuczera - Siara, Zając, Sieradzki, Kociński - Pysiak, Godlewski, Kocon, Lament - K. Rawa (40 Pokropek), Lesisz.

Więcej czytaj w poniedziałkowym "Echu Sportowym".