Rezerwy Mazowsza Grójec, Zamłynie i Orzeł Gielniów straciły punkty

/sid/
Michał Mazurkiewicz (przy piłce) w 76. minucie ustalił wynik spotkania pomiędzy Strażakiem Wielogóra, a LKS Jedlińsk. Strażak wygrał 4:0. J. Stobiecki
O niespodziankę kolejki postarali się piłkarze Belwederu Mogielnica, remisując na własnym boisku 2:2 z Zamłyniem ZA Kombud SA Radom. Podział punktów zapewnił fantastycznym strzałem Krzysztof Radzimirski. W doliczonym czasie gry wykonał perfekcyjnie rzut wolny, trafiając w "okienko" bramki rado-mian z odległości 40 metrów. Nie tylko Zamłynie straciło punkty. Orzeł Gielniów przegrał 0:3 z Jodłą Jedlnia Letnisko, a rezerwy Mazowsza Grójec również 0:3 z Akcją Jastrzębia.

Strażak THS.PL Wielogóra - LKS Jedlińsk 4:0 (1:0), Molga 50, 59, Panek 30, Mazurkiewicz 76.

Kraska Jasieniec - KS Błotnica 6:2 (4:0), Sikorski 27, 30, 50, Sarniak 2, Nowocień 19, J. Bińkiewicz 87 - Jurczak 70, 86.

Akcja Jastrzębia - Mazowsze II Grójec 3:0 (0:0), Śliwiński 60, Szymański 73, Krześniak 85.

Pilica Nowe Miasto - Win Door Beta Radom 5:5 (2:1), M. Rzepkowski 10, 60, Kalinowski 30, samobójcza 70, Burchart 90+3 - Starzyński 51, 65, Majewski 61, 81, Okruta 6.

Activ Belsk Duży - LZS Zalesice 5:2 (2:0), Furmańczyk 30, 55, 75, Jakóbowski 38, 70 - Sułecki 85, Minda 90.

Sadownik II Błędów - Ruszcovia Borkowice 1:2 (0:0), Ostrowski 49 - Najdzik 60, Nowak 68 z karnego.

Belweder Mogielnica - Zamłynie ZA Kombud SA Radom 2:2 (0:0), Bogacki 57, Radzimirski 90+2 - Pietrzyk 62, 64.

Jodła Jedlnia Letnisko - Orzeł Gielniów 3:0 (1:0), D. Deja 28, Górski 68, Lipka 90 z karnego.

Więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym"