dw
Dwa gole Roberta Lewandowskiego na wideo. Bayern Monachium - Werder Brema 6:1. Bundesliga, skrót meczu. Zobacz trafienia Polaka!

Jako pierwszy prowadzenie objął Werder, a pięknego gola strzelił Milot Rashica:

Bayern przebudził się w końcówce. Najpierw w 45. minucie gry do remisu doprowadził Philippe Coutinho:

A w czwartej minucie doliczonego czasu gry do pierwszej połowy gola na 2:1 strzelił Robert Lewandowski:

W drugiej połowie na 3:1 podwyższył Coutinho, który później skompletował hat-tricka. Robert Lewandowski także strzelił jeszcze jednego gola, a swoje trafienie dodatkowo zanotował Thomas Mueller.