reklama

Rolnik szuka żony 6: Co wydarzy się 17.11? Odcinek 10 - 17 listopada [ZAPOWIEDŹ] [STRESZCZENIE] [KANDYDATKI] [UCZESTNICY]

DŚ, Adrianna SłowikZaktualizowano 
Rolnik Szuka Żony 2019 to kultowa produkcja TVP, która przyciąga przed ekrany tłumy Polaków. Czy tak samo będzie i tym razem? Kim są uczestnicy 6. edycji programu "Rolnik szuka zony"? Gdzie i kiedy można oglądać reality show? Co wydarzyło się w odcinku 9? 17 listopada w telewizji wyemitowany zostanie odcinek 10.

Rolnik szuka żony 2019 UCZESTNICY

Na drodze castingów wybrano pięciu rolników, którzy otrzymają szansę na znalezienie miłości. Są to: Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir. W naszej galerii znajdziecie szczegółowe opisy każdego z nich. Który wydaje się być najciekawszą osobą? Który ma największe szanse na znalezienie szczęścia?

Rolnik szuka żony 2019. Gdzie i kiedy oglądać? Kiedy powtórki?

Premierowe odcinki programu "Rolnik Szuka Żony" emitowane są od 8 września w każdą niedzielę o godz. 21:15 na antenie TVP 1. Powtórki programu można oglądać w internecie na stronie rolnikszukazony.vod.tvp.pl, a także w soboty w TVP 1 o godz. 15:05.

Rolnik szuka żony 6 [KANDYDATKI 2019] Kim są kobiety, które ...

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 10, 17 listopada

Naj­waż­niej­sze wy­bo­ry zo­sta­ły do­ko­na­ne. Nad­szedł czas na zmie­rze­nie się z wiel­kim wy­zwa­niem - re­wi­zy­tą. Męż­czyź­ni de­ner­wu­ją się przed spo­tka­nia­mi z po­ten­cjal­ny­mi te­ścio­wy­mi.

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 9, 10 listopada

W domu Adriana wciąż przebywały trzy dziewczyny: Agata, Wiola i Ilona. Na decyzję Sławka czekały natomiast Marta, Natalia i Małgorzata. Z kolei Seweryn i Jakub już od jakiegoś czasu przebywali sam na sam ze swoimi wybrankami - Seweryn z Marleną, a Kuba z Anią.

Marta Manowska przyjechała do Seweryna i Marleny. Rolnik przyznał, że decydującym momentem w czasie pobytu dziewcząt w jego gospodarstwie był konkurs z pytaniami. - To było potrzebne. Sytuacja się rozjaśniła - powiedział Seweryn. W rozmowie sam na sam z Martą wyznał natomiast, że najbardziej emocjonalnie zmęczyła go randka z Dianą, w czasie której na jaw wyszło, że Seweryn ją okłamał. Mówiąc o przyszłości z Marleną, Seweryn nie chciał za bardzo wybiegać w dal, ale zapewnił, że chce dalej poznawać Marlenę i pojechać do jej domu rodzinnego.

Jakub jest przekonany, że zaproszenie do siebie Ani było dobrą decyzją. - Bardzo mi się podobało. Nie można się z Anią nudzić - ocenił. Razem ze swoją wybranką i Martą Manowską wspominali czas, który spędzili razem po wyjeździe Ewy z jego domu. Rolnik z iskrami w oczach opowiadał o Ani. - Bardzo mi się podoba jej podejście do życia. Fajna, mądra kobieta - stwierdził. - To może być ten, na którego czekałam, bo jak sama wspomniałam w liście - na dobre rzeczy trzeba poczekać - powiedziała z kolei Ania po tym, jak zdecydowała się na kontynuowanie znajomości z Jakubem.

Po tym, jak w gospodarstwie pojawiła się Marta Manowska, Sławek wyglądał na zdecydowanego. Jeszcze przed ogłoszeniem jego decyzji, Małgosia przyznała, że nie jest pewna, czy chciałaby zamieszkać w jego domu, na wsi. Tak czy inaczej, Sławek miał już w głowie imię dziewczyny, którą chciałby odwiedzić w jej rodzinnym domu. Postanowił kontynuować znajomość z Martą. - Dotrzemy się - stwierdziła po ogłoszeniu decyzji wybranka Sławka.

Adrian powiedział, że starał się, aby wybrane przez niego dziewczyny czuły się zaopiekowane. Agata przyznała, że najlepiej wspomina jazdę kombajnem i randkę z Adrianem. Także Wiola opowiedziała, że będzie miło wspominać czas spędzony u Adriana. - Cieszę się, że przyjechałam - oznajmiła natomiast Ilona. - Miałem zjazd psychiczny na sam koniec - przyznał z kolei Adrian w rozmowie z Martą Manowską. Ostatecznie stwierdził, że to Ilona trafiła do jego serca. Później kobieta próbowała uspokoić rolnik mówiąc, że jego wybór niczego nie zmienia, bo przecież nie musi się jej oświadczać.

W kolejnym odcinku zobaczymy, jak wyglądały rewizyty rolników. Czy pary stęsknią się za sobą? Które związki przetrwają? Przekonamy się już wkrótce!

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 8, 3 listopada

Narzeczeni zawsze czują się lepiej, kiedy ich relacja cieszy się akceptacją bliskich. Rolnicy zaprosili znajomych i przyjaciół na spotkanie pod gołym niebem. Wspólne biesiadowanie może być idealną okazją, żeby poznać opinie najbliższych. Rolnicy usłyszą wiele rad, które pomogą im rozwiać wątpliwości i podjąć ostateczne decyzje.

Zaczęło się od randki Adriana i Agaty. Widać było, że pozostałe dwie wybranki rolnika są lekko zazdrosne. To była wyciszająca randka - po wszystkim przyznał Adrian. Agata również przyznała, że to wszystko ją uspokoiło oraz wyciszyło. Widać było, że po tej randce Adrian jest zdecydowany - chce związać się z Agatą, ale jeszcze nie chce wysłać pozostałych dziewczyn do domu. Za to Agata mniej spodobała się znajomym Adriana - nie jest mięsa, uznano ją za typowo miastową. Agata czy Ilona - oj, w głowie po kolacji chyba zaczął robić się mętlik.

Jakub i Ania postanowili pojechać do parku linowego. Kuba sam się dziwił, że zgodził się na takie rzeczy! Czego nie robi się dla miłości. Po raz pierwszy zobaczyłam strach w jego oczach - wyznała Ania. Na ten czas to, co nas łączy, nazwałbym przyjaźnią - powiedział Jakub. Czy narodzi się z tego coś więcej? Jest taka szansa, bo widać, że Jakub i Ania mają się ku sobie! Podczas kolacji znajomi Kuby od razu zaakceptowali Anię!

Seweryn i Marlena wybrali się razem nad jezioro, aby porozmawiać o tym, co może wydarzyć się w przyszłości. Porozmawiali również o swoich wadach - papierosy, papierosy i papierosy to twoja największa wyda - powiedział Marlenie Seweryn. Chociaż para ostatnio dogaduje się gorzej niż wcześniej, to widać, że chcą dać sobie szansę. Nie ma co sobie obiecywać, że weźmiemy ślub, bo najpierw musimy się poznać - przyznała Marlena. Podczas kolacji Marlena przypadła do gustu siostrze Seweryna, która stara się opiekować bratem. Czuję się jak dziewczyna Seweryna - powiedziała Marlena.

Sławomir wciąż zastanawia się, którą z kandydatek wybrać. Do kogo mocniej bije serce: Małgorzata? Natalia? A może Marta? Spotkanie z rodziną i znajomymi Sławka pokazało, że w towarzystwie bryluje Gosia. To zaowocowało, ponieważ rodzica i znajomi Sławka w większości uznali, że Gosia bardziej pasuje do Sławomira.

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 7, 27 października

Walka o serca rolników nadal trwa! 8. odcinek rozpoczął się szczerą rozmową Diany i Seweryna. Kobieta miała wątpliwości co do szczerości rolnika. Otwarcie spytała go o relację z Marleną. Chciała wiedzieć czy Seweryn kontaktował się z rywalką poza programem. Mężczyzna zaprzeczył i tym samym okłamał Dianę, która postanowiła opuścić program. W jego domu została już tylko Marlena. Podczas rozmowy w cztery oczy próbowali wyjaśnić sobie niezręczną sytuację z Dianą.

Sławomir wybrał się na randkę z Małgorzatą nad jezioro. Na drugie spotkanie zaprosił Natalię, która spytała rolnika o typ jego kobiety. Odpowiedź, którą usłyszała trochę ją uspokoiła - "Szukam kobiety u której będę mógł liczyć na taki spokój jak u Ciebie." - powiedział Sławomir.

Adrian postanowił zapewnić dodatkowe atrakcje swoim wybrankom i nauczyć je prowadzić traktor. Ilona czuła się na kółkiem pewnie, w przeciwieństwie do Agaty. Kobieta była bardzo zestresowana, ale odważyła się spróbować. Po wspólnie spędzonym czasie Sławomir zabrał Wiolę na rozmowę w cztery oczy. "Z Wiolą się dobrze rozmawia, ale nie ma tej iskry, która by wybuchła." - podsumował randkę rolnik. Po południu Adrian zaprosił kandydatki na sesję fotograficzną w polu. Ilona nie była zachwycona tym pomysłem - nie czuła się pewnie przed obiektywem.

Jakub zabrał Anię na żniwa. Pokazał jej jak prowadzić ciągnik. Rolnik był zachwycony czasem spędzonym w towarzystwie wybranki. Później Kuba zabrał Anię na randkę na sushi. Kobieta pierwszy raz spróbowała japońskich przysmaków. Następnie para wybrała się na wycieczkę rowerową.

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 6, 20 października

Po poznaniu realiów wiejskiego życia, kandydatki przystąpiły do walki o serce rolników. Wiele emocji wzbudziła gra, która w poprzednim odcinku zaproponował swoim paniom Seweryn. Diana uznała, że rolnik ma już wybraną dziewczynę (Marlena) i jest jej z tego powodu bardzo przykro. Marlena popłakała się na wieść o tym, że Seweryn coraz lepiej dogaduje się z Dianą. Wygląda na to, że jedna osobą, która traci póki co czas jest Asia. Dziewczyna czuła się bardzo niekomfortowo. -Myślę, że jest to już etap miłości - oceniła swoje szanse Marlena.

Seweryn na na pierwszą i ostatnią randkę zaprosił Asię. -Co wpłynęło na ten brak chemii? - dopytywała zawiedziona dziewczyna, która zdecydowała się ostatecznie wrócić do domu. -Mamy wszystko wyjaśnione - dodała.

Sławomir przygotowywał w tym czasie dziewczyny na mocne wrażenia. Panie odwiedziły w specjalnych strojach pasiekę. Mimo, że Sławomir zapewniał dziewczyny o tym, że są bezpieczne, to spotkanie z pszczołami przeraziło wszystkie kandydatki. -Podoba się Sławek Natalii i może jej bardziej zależy - oceniła zachowanie koleżanki Małgorzata. Jednak to Martę zaprosił na pierwszą randkę. Natalia postanowiła nie tracić czasu i przepytać jego mamę o ulubione potrawy Sławka.

Adrian przegrał w kręgle, dlatego musiał przygotować dla swoich kandydatek śniadanie. Dziewczyny bacznie obserwowały jego pracę w kuchni, a następnie próbowały przygotowanych omletów. Oczekiwań pań nie zawiódł. Jako pierwsza na randkę z rolnikiem wybrała się Ilona. Dziewczyna szczerze przyznała, że gdyby Adrian nie zwrócił w końcu na nią uwagi, to była gotowa spakować już walizkę. Ilona mogła podzielić się z rolnikiem umiejętnością jazdy konno. Adrian przyznał w końcu, że przez swoje zdystansowane zachowanie zrobił swoim kandydatkom mętlik w głowie. Jak na razie nie jest jednak przekonany, z którą dziewczyną chciałby zakończyć program. -Najbardziej ciekawi mnie Ilona i Agata - zdradził.

Ewa wyszła z założenia, że przez żołądek do serca. Razem z Anią postanowiły przygotować śniadanie dla Jakuba. W międzyczasie panie rozmawiały o swoich planach i o tym, czy wyobrażają sobie życie w domu. Obie zgodnie stwierdziły, że chciałby mieć coś swojego.

- Starają się obydwie. Obydwie dobrze gotują, ale aurę robi tylko jedna. Zacząłem odczuwać przy jednej z nich ten komfort, o którym mówiłem w odcinku zerowym. - ocenił tajemniczo rolnik. Jakub na randkę zaprosił najpierw Ewę. W szczerej rozmowie przyznał, że jest zainteresowany Anią i to z nią chciałby dalej kontynuować znajomość. Ewa przyjęła to z pokorą. Ania się z kolei popłakała.

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 5, 6 października

Po długich przygotowaniach rolnicy powitali kandydatki w swoich gospodarstwach. W 5. odcinku "Rolnik szuka żony" panie miały wiele okazji, aby pobrudzić ręce i zasmakować prawdziwego wiejskiego życia. Rolnicy przygotowali dla nich mnóstwo atrakcji.

Jakub dyskretnie obudził swoje kandydatki. - Aż się tym speszyłem - przyznał przed kamerą. Panie czują się u niego bardzo dopieszczone. Zamysłem rolnika było pokazanie dziewczynom, jak wygląda jego typowy poranek. -Nie wymagam od nich, aby wykonywały te czynności - stwierdził Jakub. Dziewczyny były jednak podekscytowane wizytą w chlewie. Podpatrywały, jak rolnik kolczykuje prosiaki. -Najbardziej nadaje ta, która ma tatuaże - żartował z wrażliwości Ani Jakub. Po południu w domu Jakuba zapanowała grobowa atmosfera. Ania zauważyła, że rolnik jest względem niej trochę nieobecny. -*Dużo emocji. Nic się nie martw - zapewniał ją Jakub.

Do pracy rodacy zakomunikował rankiem paniom Seweryn. Potem wspólnie udali się do obrządku gospodarstwa. Było dojenie krowy i karmienie zwierząt. Panie musiały też oczyścić z odchodów oborę. Na Dianie nie zrobiło to żadnego wrażenia. Marlena również dzielnie sobie radziła. Panie zgodnie stwierdziły, że ich stosunki uległy ociepleniu. Tego poranka nie ominęło ich również sadzenie kwiatów. Seweryn miał okazję porozmawiać przez chwilę na osobności z Dianą, co nie umknęło uwadze Marleny, która zaczęła planować już małe brzdące biegające po podwórku. Po pracy przyszedł czas na gotowanie. Dziewczyny musiały najpierw ustalić, co przygotują.

Po wspólnym obiedzie dziewczyny miały okazję lepiej poznać Seweryna dzięki grze. Marlena zapytana o to, która z kandydatek jest najładniejsza stwierdziła po namyśle, że Diana.

U Sławka dziewczyny wstały o 5 rano. Najpierw ścinały kwiaty w ogrodzie. Najwięcej uwagi skupia na Marcie - oceniła Natalia. Następnie rolnik zaproponował swoim kandydatkom wyścig traktorem. Najszybsza w tym zadaniu okazała się Natalia. Po zabawie przyszedł czas na wypucowanie pojazdu. Kiedy dziewczyny szorowały traktor, Sławek wrzucał seksualne podteksty. -Szukam dziewczyny, która nie będzie się bała tego, co jest u mnie - zapowiedział Sławek po czym zaprosił panie do dźwigania ciężkich worków.

Adriana obudziła rano kawa. Po sympatycznym śniadaniu panie zajęły się pracami porządkowymi. Ilona stwierdziła, że po rolniku trudno poznać, którą panią jest najbardziej zainteresowany. -Na chwilę obecną chyba żadnej nie wybierze - żartowała. -Chciałabym poznać to, co drzemie w Adrianie - dodała Agata. Popołudniu Adrian zabrał dziewczyny na kręgle. Najbardziej marudna i niecierpliwa okazała się Ilona. Dziewczynom udało się wygrać, a rolnik musiał w związku z tym przygotować dla nich śniadanie.

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 4, 29 września

Jakub wybrał tylko dwie kandydatki. Mężczyzna chciałby, żeby w programie "powstało coś, co będzie początkiem czegoś większego". Najpierw na miejsce dotarła Ewa, która spotkała się z Kubą po raz pierwszy. Kobieta przyjechała z rowerem i od razu poprosiła rolnika o pomoc z wypięciem z samochodu. Następnie pojawiła się Ania, którą Jakub określił jako "spokojną duszę". Panie zamieszkały razem w pokoju.

Do Seweryna najpierw przyjechała Diana. Jako druga pociągiem dotarła Marlena, natomiast ostatnia była Asia. Joanna decydując się na przyjazd na wieś wiele zaryzykowała - rzuciła prace, ponieważ nie mogła dostać bezpłatnego urlopu. To właśnie w Asi największą konkurencję widzi Marlena. Seweryn pokazał paniom gospodarstwo, a także zaprosił do wspólnej gry w siatkówkę.

Sławomirowi zależy, żeby partnerki zaakceptowały go takim jaki jest. Ma nadzieję, że kobiety będą dobrze czuły się w jego domu. Jego wybranki to Natalia, Marta i Małgosia. Oprócz Sławka gości witali także jego rodzice.

Adriana odwiedziły trzy kandydatki. Pierwsza przyjechała Ilona, która wcześniej nie miała okazji poznać Adriana. Jako jedyna z wybranek jest blondynką. Następnie dotarły Agata i Wioleta. O tym która z pań gdzie zamieszka decydowało losowanie. Agata musiała dzielić pokój z Iloną i jak od razu przyznała, nie było to dla niej komfortowe, ponieważ na co dzień mieszka sama.

W 4. odcinku programu "Rolnik szuka żony" można było dostrzec pierwsze oznaki rywalizacji między paniami, a to dopiero początek. Kandydatki wkrótce przekonają się co to znaczy praca na roli i poznają uroki wiejskiego życia...

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 3, 22 września

Rolnicy w 6. edycji "Rolnik szuka żony" podjęli decyzje. - Nie było tego "wow" - przyznał Waldek. Każda z pań, które przyjechały na spotkanie z nim stwierdziła, że chciałaby kontynuować znajomość z rolnikiem. On jednak, mimo że nie poczuł motyli w brzuchu postanowił zaprosić do dalszej części programu tylko dwie kandydatki - Grażynę i Karolinę.

Adrian, który miał do wyboru najwięcej pań, postawił na 5 z nich. Jego wybranki to: Anna, Halina, Karolina, Agata i Wioleta. Seweryn także poczuł bliskość z piątką przybyłych do niego kobiet: z Joanną, Aleksandrą, Marleną, Marlenką i Dianą. Sławomir pożegnał się tylko z dwiema kandydatkami na jego żonę. Zostały: Katarzyna, Natalia, Małgorzata, Marta i Karolina. Jakub zaprosił obie z wcześniej wybranych pań: Annę i Ewę. - Sądzę, że dokonałem dobrych wyborów. Miałem czuja - oznajmił rolnik.

Czas na zadania specjalne! Wybranki Adriana przygotowywały naleśniki. Halina jako pierwsza podała swoje danie, dzięki czemu mogła dłużej porozmawiać z Adrianem. Waldek chłodno powitał się z Grażyną i Karoliną. Później razem rzucali do celu rzutkami. Dziewczyny Seweryna zagrały w koło trudnych pytań. Jakub z Anią przygotowywali sushi, a Sławomir przygotował dla dziewcząt budowanie karmników.

Każdy z panów mógł zaprosić do siebie maksymalnie trzy panie. Do rolników pojadą: Anna i Ewa (Jakub), Diana, Joanna i Marlenka (Seweryn), Agata, Wioleta i Ilona (Adrian) oraz Marta, Natalia i Małgorzata (Sławomir). Waldemar postanowił pożegnać się z obiema paniami.

Ślub Mikołaja Korola i Marty Wakuluk. Rolnik znalazł żonę! W...

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 2, 15 września

Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir poznali w 2. odcinku 6. edycji "Rolnik szuka żony" panie, które wybrali na podstawie nadesłanych przez nie listów.

Do Jakuba przyjechała tylko jedna kandydatka. Rolnik postanowił zagrać va banque. Spotkał się z 34-letnią Anią. - Muszę tobie zaimponować a mam make-up na twarzy - próbował rozładować napięcie rolnik. - W Ani bardzo podoba mi się jej podejście do życia. Chce rozwiązywać wszystkie problemy na bieżąco, chce rozmowy. Podekscytowanie czuję na pewno. Czuję, że coś się zmieni w moim życiu - przyznał Jakub. Z drugą panią udało mu się porozmawiać tylko za pośrednictwem komunikatora.

Iwona z Londynu spotkała się z Adrianem. W rozmowie z rolnikiem wtrącała angielskie zwroty i była zaskoczona, że rolnik nie bierze sobie dwóch dni wolnego w tygodniu. -Moim zdaniem była dobra randka - oceniła kandydatka. Następnie z Adrianem spotkała się wytatuowana kandydatka, która zostawiła ślady szminki na policzkach rolnika przy pożegnaniu. Anna przyznała, że nie ma nic do ukrycia. Zdradziła Adrianowi, że to jej koleżanka ją zgłosiła do programu.

Nie chciał jej rolnik, który szuka żony. ZDJĘCIA wysportowanej Pauliny

Sewerynowi serce zabiło szybciej już na pierwszej randce z Marleną. Dziewczyna zrobiła na nim ogromne wrażenie. Joanna okazała się bardzo zdecydowana w rozmowie z rolnikiem, do dziewczyn wróciła jednak ze łzami w oczach. Widać było, że bardzo zależy jej na tym, aby Seweryn ją wybrał. Aleksandra jest samotną mamą i marzy o pełnej rodzinie. -Masz piękny uśmiech - komplementował ją Seweryn. 29-letnia Aleksandra z Olkusza nie przypadła mu do gustu. Marlena z nerwów niemal całą randkę się śmiała. Następnie rolnik spotkał się z czarnowłosą Dianą. -Pozytywna dziewczyna - ocenił rolnik.

Sławomir spotkał się najpierw z Katarzyną z Krakowa. -Niestety, kolejne dziewczyny też czekają - zakończył ich pierwszą rozmowę rolnik. Duże wrażenie zrobiła na nim Natalia. -Uroda jest bez dwóch zdań wyjątkowa - ocenił. Lucyna była bardzo zestresowana podczas pierwszego spotkania. Halina próbowała nakłonić Sławka do rzucenia palenia. Z Karoliną analizował rysunek, który nadesłała w liście. Jedna z dziewczyn nie dojechała na spotkanie. Rolnik porozmawiać z nią przez Internet.

Waldemar nie był zadowolony z ilości listów. Rolnik postanowił jednak dać sobie szansę i poznać kilka kandydatek, które w rzeczywistości wyglądały jednak inaczej niż na zdjęciach. Wioletta przed spotkaniem z rolnikiem przyznała, że nie chce mu powiedzieć o pewnej pomyłce. Okazało się, że chciała napisać do... Jakuba, ale pomyliła imiona. - Może to jest jakieś przeznaczenie - stwierdziła. 45-letnia Aneta próbowała z nim rozmawiać o pasjach syna. 52-letnia Małgorzata po rozmowie z Waldemarem przyznała, że jej zależy. Następnie rolnik spotkał się z Grażyną, która wierzy w opatrzność.

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 1, 8 września

Na początku 1. odcinka 6. edycji "Rolnik szuka żony" zobaczyliśmy, co słychać u Piotra i Kasi z 4. edycji "Rolnik szuka żony. Para, która wychowuje już razem synka stanęła w sierpniu na ślubnym kobiercu. Na weselu bawili się uczestnicy wszystkich edycji programu i Marta Manowska. Wśród gości weselnych byli m.in. Zbyszek z 3. edycji, Adam Kraśko z 1. edycji, Zbyszek z 4. edycji, Łukasz z 5. edycji, Krzysztof z 5. edycji, Grzegorz z 5. edycji, Mikołaj z 4. edycji oraz Karol z 4. edycji.

Pięciu nowych bohaterów otworzyło w końcu listy. Zanim jednak przeczytali, co napisały kandydatki, wszyscy usłyszeli rady rodziny i przyjaciół. Jako pierwszy skrzynkę z kopertami otrzymał od Marty Manowskiej Seweryn. Rolnik, który od czasu tragicznej śmierci rodziców samotnie pracuje na 70-hektarowym gospodarstwie szuka w programie kobiety, która będzie przede wszystkim szczera. Rolnika poruszył m.in. list Marleny, której mama choruje na nowotwór. W trudnym wyborze próbowała mu pomóc Marta Manowska, która zaproponowała, że zadzwoni do jednej z kandydatek. Seweryn miał okazję usłyszeć głos Diany z Podlasia. - Jest kilka fajnych dziewczyn, ale jeszcze nie trafiłem na taką, żeby strzał był - ocenił w końcu Seweryn.

Rolnik szuka żony 2019. To już 6. sezon hitu TVP!

"Rolnik szuka żony" to jedna z kultowych pozycji w ramówce Telewizji Polskiej. Każda z dotychczasowych edycji przyciągała przed ekrany tłumy Polaków. Nic więc dziwnego, że lada moment ruszy 6. odsłona tego show. Widzowie znów będą mogli śledzić losy panów, którzy szukają swojej drugiej połówki. Każdy z nich to inna historia. Rolnicy są w różnym wieku, wywodzą się z różnych rodzin i domów rozsianych po całej Polsce. Każdy ma też inny bagaż doświadczeń i wnosi coś innego do tego programu.

Rolnik szuka żony 5 - MEMY. Internauci komentują program TV...

Rolnicy otrzymują listy od pań zainteresowanym tym, żeby ich poznać. Każdy z uczestników będzie musiał spośród kilku kobiet wybrać tę, która najbardziej do niego pasuje i z którą będzie chciał spróbować zbudować coś trwałego. "Rolnik szuka żony" to wiele chwil wzruszenia i szczęścia, ale także smutku. Dlatego właśnie widzowie tak polubili ten program.

Czytaj także

- Czeka nas bomba emocji, bo to jest konglomerat wzruszeń, szczęścia, radości i łez - mówi prowadząca Marta Manowska w zapowiedzi nowej edycji "Rolnik szuka żony".

POLECAMY W SERWISIE POLSKATIMES.PL:

Jessica z Rolnik szuka żony [MEMY] Każde jej słowo powinno b...

ZOBACZ TEŻ | Jessica o udziale w programie "Rolnik szuka żony"

Wideo

Materiał oryginalny: Rolnik szuka żony 6: Co wydarzy się 17.11? Odcinek 10 - 17 listopada [ZAPOWIEDŹ] [STRESZCZENIE] [KANDYDATKI] [UCZESTNICY] - Polska Times

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 2

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

j
jb

Pan Donald Tusk nie startuje w wyborach 2020 na prezydenta Polski, a na pewno zdobyłby dużo głosów w większych miastach, tak jak zdobywali: Hanna Gronkiewicz Waltz, Rafał Trzaskowski, Julia Pitera, Paweł Adamowicz, Ewa Kopacz, Małgorzata Kidawa Błońska, Stanisław Gawłowski, Bogdan Borusiewicz i im podobni. A dlaczego w dużych miastach? Przecież dla rozumnego człowieka, prawdziwego Polaka to jest jasne, że skupiska zła, takie jak: korupcja, oszustwa, lichwiarstwo, handlarze ludźmi, dziećmi, organami ludzkimi, o których mało mówimy, a jest tego dużo. W tym sutenerstwo, wykorzystywanie dzieci do prostytucji, ubecy,esbecy, politikierzy, biznesmeni, złodzieje, szydercy, którzy Boga nawet nie szanują, a potem wielu z nich zaczyna żałować i prosi o wybaczenie, gdy staje przed nimi anioł śmierci. Takiemu czemuś łatwiej się ukryć w większych miastach i manipulować często uczciwymi ludźmi, ale naiwnymi. Także wieloma wykształconymi ludźmi, wśród których często się obracam, a którzy uważają, że dużo umieją, do których czasem jestem zmuszony powiedzieć:"Tak dużo umiesz, a tak mało rozumiesz". Jak byłem młodym chłopakiem, kobiety ze świadków jehowych poprosiły mnie bym z nimi porozmawiał. Zaczęła się rozmowa. Zauważyłem, że były tylko oczytane w jakiś częściach biblijnych. Jedna z nich zaczęła wykrzykiwać, że trzeba czytać, odpowiedziałem, że wystarczy mi to co wiem bym nie pobłądził tak jak Pani. Uczmy się rozumieć by nie błądzić, jak tych wielu którzy nie rozumieli albo nie chcieli zrozumieć, a teraz już muszą głosować na to co zasłużyli. Nie potrafili lub nie chcieli oddzielić zła od dobra i kryją się teraz jak szczury w swoich posiadłościach, zdobytych z ludzkiej krzywdy, w największych miastach. Nie mówiąc o pomorzu, każde głosowanie ukazuje ile tego łajdactwa jeszcze jest.

SKOMENTUJ

B
Barbara

Gdyby Jakub był biednym rolnikiem nawet by na niego nie spojrzał.. Te jej oczy nie są szczere.... A Jakub facet przeciętny ale inteligentny... Ta 2 kandydatka b. Pasowała do niego tylko kiepsko w tej fryzurze wyglądała ale b.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3