Rosa była bardzo blisko. Pechowa porażka w Gdyni

/SzS/
Nikola Vasojević zdobył dla Rosy 13 punktów
Nikola Vasojević zdobył dla Rosy 13 punktów Ł. Wójcik
Koszykarze Rosy Radom w meczu Tauron Basket Ligi przegrali na wyjeździe ze Startem w Gdyni 61:63

Start Gdynia - Rosa Radom 63:61 (18-15 17-12 19-22 9-12)

Rosa Radom: Donigiewicz 14 (1), Montgomery 10, Kardaś 6, Adams 0, Radke 0 oraz Cupković 14 (1), Vasojević 13 (1), Bogdanowicz 3 (1), Bogavac 1, Zalewski 0, Nikiel 0.

Po bardzo zaciętym meczu radomscy koszykarze niestety przegrali w Gdyni w pojedynku beniaminków ekstraklasy. Rosa objęła prowadzenie 5:2, potem jednak to gospodarze prowadzili, a nasz zespół gonił wynik. W 20 minucie gospodarze objęli najwyższe prowadzenie 38:27. Tylko przez kilka minut zagrał Kim Adams, ale kontuzja kolana znowu dała się we znaki.

Rosa prawie dogoniła gospodarzy w ostatnich sekundach, ale Cupkovićovi nie udało się trafić, bo byłaby dogrywka.

Więcej o meczu w poniedziałkowym "Echu Sportowym"