DW
Polska Press
21. 06. 2021. Mecz EURO 2020 Rosja - Dania na żywo w telewizji i internecie. Sprawdź gdzie oglądać live stream online.

Rosjanie i Duńczycy walczą o awans do fazy pucharowej. W znacznie lepszej sytuacji są ci pierwsi, ponieważ mają na swoim koncie trzy punkty. Zaczęli turniej co prawda od porażki 0:3 z Belgią, ale następnie pokonali 1:0 Finlandię.

Dania zaczęła turniej od dramatycznego meczu z Finlandią, podczas którego zasłabł jej zawodnik, Christian Eriksen. Piłkarze obu drużyn po dłuższym czasie przerwy wrócili do gry, a Finowie wygrali 1:0.

W drugiej kolejce Dania mierzyła się z Belgią i choć do przerwy prowadziła 1:0, to ostatecznie przegrała 1:2.

Czy teraz zdobędzie kolejne punkty i awansuje do 1/8 finału?