Zamknij

Echo Dnia

Run Team Pionki zorganizował w Puszczy Kozienickiej pierwszy duży trening w majówkę! Zobaczcie zdjęcia

1 maja grupa biegaczy z Run Team Pionki zorganizowała wspaniałą imprezę biegową na świeżym powietrzu. Przybyło 20 osób - z Pionek, Białobrzegów i Warki.

Facebook / Irek Kędziora

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/16] Następne

Run Team Pionki zorganizował w Puszczy Kozienickiej pierwszy duży trening w majówkę! Zobaczcie zdjęcia

1 maja grupa biegaczy z Run Team Pionki zorganizowała wspaniałą imprezę biegową na świeżym powietrzu. Przybyło 20 osób - z Pionek, Białobrzegów i Warki. Wszyscy, zażywając ruchu na świeżym powietrzu w kozienickich kniejach - doskonale się bawili.

To naprawdę nie był stracony czas. W pierwszy dzień długiego weekendu biegacze z Pionek i okolic spotkali się na skraju puszczy kozienickiej, aby wspólnie pognać przez leśne dróżki w stronę Królewskich Źródeł. Zabawa, uśmiech na twarzy, rumiane lica, prężne kroki, silne nogi, a w głowie mnóstwo kolorowych myśli. Warto było trochę się pomęczyć.

Inicjatorem treningu był Irek Kędziora, działacz biegowy z Pionek. Wraz z kompanami z grupy Run Team Pionki przygotował medale, dyplomy, a także słodki poczęstunek i napoje dla wszystkich, którzy szczęśliwie przybiegli do mety.

Trasa przez leśne pagórki miała dwa dystanse - 5 i 10 kilometrów. Z tych dziesięciu, dla rozpędzonych biegaczy zrobiło się też niekiedy 11, 5 km, bo prawdopodobnie trudno było szybko wyhamować. Spotkanie towarzysko - biegowe stało się okazją do zawiązania wielu cennych znajomości i wymiany doświadczeń między biegaczami z sąsiadujących ze sobą miejscowości. Tydzień wcześniej grupa z Pionek odwiedziła Warkę podczas Biegu Nocnego. Kontakty się zacieśniają, zapaleni zwolennicy aktywności fizycznej lgną do siebie, chcą się wzajemnie motywować i naśladować, organizując inne przyszłe treningi, a może i oficjalne zawody.

Biegacze ze wszystkich powiatów radomskich - jednoczcie się! Serdeczność i wspólne cele sportowe, mają dla naszej kondycji zbawczą moc. Czekamy na dalsze wspólne eskapady, może na dłuższym jeszcze dystansie!

Na zdjęciu powyżej grupa biegaczy z Pionek, Białobrzegów i Warki na wspólnym majowym treningu. Zobacz kolejne fotografie >>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy