Rusza sprzedaż karnetów na ekstraklasowe mecze Radomiaka

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Kibice już mogą planować mecze z udziałem Radomiaka w Radomiu
Kibice już mogą planować mecze z udziałem Radomiaka w Radomiu archiwum
W związku z ogromnym zainteresowaniem i licznymi zapytaniami, już dziś rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze Radomiaka w PKO Ekstraklasie - czytamy na oficjalnej stronie klubowej beniaminka z Radomia.

Zieloni, jako gospodarze rozegrają do końca tego roku dziewięć spotkań (osiem w rundzie jesiennej + jeden, awansem z wiosny). Poniżej Klub, w uzgodnieniu z Zarządem Stowarzyszenia Kibiców, prezentuje informację o sprzedaży karnetów na te mecze.

Radomiak rozegra w 2021 r. dziewięć domowych meczów w PKO Ekstraklasie:
2. kolejka: Radomiak - Legia Warszawa, 31 lipca, sobota, godz. 20:00
5. kolejka: Radomiak - Warta Poznań, 21-22 sierpnia
7. kolejka: Radomiak - Pogoń Szczecin, 11-12 września
8. kolejka: Radomiak - Śląsk Wrocław, 18-19 września
10. kolejka: Radomiak - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, 2-3 października
12. kolejka: Radomiak - Górnik Łęczna, 23-24 października
14. kolejka: Radomiak - Górnik Zabrze, 6-7 listopada
17. kolejka: Radomiak - Piast Gliwice, 4-5 grudnia
18. kolejka: Radomiak - Lech Poznań, 11-12 grudnia

Sprzedaż karnetów już wystartowała. W internecie jeszcze dziś będzie dostępna pod linkiem – sklep.mosirradom.pl. Karnety można też kupić tradycyjnie w Zielonej Wyspie Radomiaka w Galerii Słonecznej (od godz. 10:00 do 20:00). Aby usprawnić obsługę, uruchomione zostały dwa stanowiska sprzedaży. Zapraszamy.

Zasady sprzedaży karnetów:

1. Cena karnetu na 9 meczów wynosi 360 zł. Cena biletu na pojedynczy mecz - 50 zł.

2. Od 26 czerwca na stadionach udostępnia się publiczności do 50 procent pojemności trybun. Do tego limitu nie wliczane są osoby w pełni zaszczepione przeciw COVID-19. Dlatego w pierwszej kolejności sprzedawane są karnety tylko dla osób w pełni zaszczepionych (jednodawkową szczepionką J&J lub dwoma dawkami innych szczepionek).

3. Sprzedaż karnetów dla osób niezaszczepionych rozpocznie się w późniejszym czasie, po osiągnięciu limitu 50% karnetów sprzedanych osobom w pełni zaszczepionym. Klub poinformuje o tym w oddzielnym komunikacie.

4. Sprzedaż dla osób w pełni zaszczepionych odbywa się na takich samych zasadach, jak na ostatni mecz z Koroną - kibic okazuje certyfikat szczepienia i podpisuje oświadczenie. Oświadczenie należy pobrać TUTAJ, wydrukować i wypełnić.

5. Przy zakupie kibic otrzymuje paragon. Na jego podstawie w późniejszym terminie odbierze spersonalizowany karnet. O terminie odbioru Klub poinformuje osobnym komunikatem.

6. Kibice kupujący karnet w Zielonej Wyspie od razu przedstawiają certyfikat i oświadczenie. Kibice kupujący karnet przez internet dostarczą je przy odbiorze karnetu.

7. Kibic podczas zakupu "klika" którykolwiek z listy meczów oraz wybiera "kupno karnetów". Następnie wskazuje trybunę, sektor i miejsce, do którego przypisany zostanie karnet. W sprzedaży, ze względów pandemicznych, nie ma karnetów ulgowych.

8. Część karnetów zarezerwowano dla Stowarzyszenia Kibiców „Tylko Radomiak”.

Źródło: Radomiak.pl

Tokio Raport - rozmowa z Lucyną Kornobys

Wideo

Dodaj ogłoszenie