Samorządowiec Roku 2021. Oceniamy prezydenta Radomia po trzecim roku kadencji. Jak rządził?

Marcelina Różycka
Marcelina Różycka
Udostępnij:
Rozpoczynamy akcję Mała Ojczyzna - duża sprawa. Ponownie ocenimy prezydenta Radomia, Radosława Witkowskiego oraz wszystkich burmistrzów i wójtów w całym regionie radomskim, tym razem po trzecim roku ich pracy w kadencji 2018-2023. Wspólnie z Państwem wyłonimy i nagrodzimy najlepszego samorządowca 2021 roku. Trwa głosowanie.

Oceniamy prezydenta Radomia

Radosław Witkowski, prezydent Radomia, podobnie jak pozostali prezydenci, burmistrzowie oraz wójtowie właśnie kończy trzeci rok pracy w tej kadencji. Jak sobie radził? Oceniamy wspólnie z Państwem. Oto aktualny stan głosowania:

Sprawdź, rozkład głosów na plus i na minus dla prezydenta Radomia

KLIKNIJ i zobacz
aktualne wyniki głosowania

W wielkiej akcji oceny naszych samorządowców ocenimy także pracę prezydenta, każdego z burmistrzów i wójtów z całego regionu radomskiego. Chcemy docenić tych, którzy w mijającym trzecim roku kadencji zdaniem lokalnych społeczności byli najaktywniejsi i najskuteczniejsi.

Głosy można oddawać na TAK lub na NIE wyrażając tym samym poparcie lub dezaprobatę dla samorządowca. Wynikiem w głosowaniu będzie różnica głosów pozytywnych oraz negatywnych. To właśnie na podstawie tego wyniku tworzony będzie regionalny ranking, który wyłoni najlepiej ocenianych włodarzy w regionie oraz w każdej kategorii. Na nich czekają zaszczytne tytułu i prezentacje.

Głosowanie trwa od piątku, 15 października do poniedziałku 15 listopada, zakończy się o godzinie 22.

____________________

Regulamin plebiscytu

Mięsożerni mężczyźni bardziej szkodliwi

Wideo