Zamknij

Echo Dnia

Siatkarze Cerrad Enea Czarnych odwiedzili nową halę przy ulicy Struga. Mają nadzieję, że w nowym sezonie tam zagrają (ZDJĘCIA)

Prezes i siatkarze Cerradu Enea Czarnych Radom w piątek odwiedzili nową halę Radomskiego Centrum Sportu przy ulicy Struga 63. Swoje "domowe"

facebook cerrad enea czarni radom

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/44] Następne

Siatkarze Cerrad Enea Czarnych odwiedzili nową halę przy ulicy Struga (ZDJĘCIA)

Prezes i siatkarze Cerradu Enea Czarnych Radom w piątek odwiedzili nową halę Radomskiego Centrum Sportu przy ulicy Struga 63. Swoje "domowe" mecze ligowe od nowego sezonu PlusLigi, siatkarze Cerradu Enea Czarnych Radom grać będą w nowej hali Radomskiego Centrum Sportu. W piątek siatkarze razem z prezesem Wojciechem Stępniem odwiedzili swój nowy dom przy ulicy Struga.
Wojciech Stępień, prezes zarządu Cerrad Enea Czarni Radom: - W nowej hali jesteśmy pierwszy raz. Robi wrażenie mimo że trwają jeszcze ostatnie prace wykończeniowe. Radom nie będzie miał się czego wstydzić. Będzie to bardzo przyjemna hala do gier zespołowych. Już nie możemy się doczekać momentu kiedy w nowej hali przeprowadzimy pierwszy trening, nie mówiąc już o pierwszym meczu ligowym w nowym sezonie PlusLigi.
ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy