Marcin Ziółkowski
KKS Kozienice pokonał AZS UWM Olsztyn 3:0 w meczu II ligi siatkarzy.
KKS Kozienice pokonał AZS UWM Olsztyn 3:0 w meczu II ligi siatkarzy. kkskozienice.pl
Zespół Enea KKS Kozienice pokonał we własnej hali AZS UWM Olsztyn 3:0 (25:21, 30:28, 25:18) w meczu 9. kolejki II ligi siatkarzy.

Siatkarze Enei KKS-u Kozienice pokonali u siebie AZS UWM Olsztyn w meczu II ligi siatkarzy.

Kozieniccy siatkarze zagrali w składzie: M. Koryciński, Baranowski, Ranecki, Skałbania, Kałasz, Trąbka, Głogowski (libero), Bartnik, B. Koryciński, Skorżyński, Rybowski. Pierwszego seta gospodarze wygrali 25:21. Druga partia była niezwykle wyrównana. Goście postawili twarde warunki, jednak ostatecznie górą byli kozieniczanie, którzy wygrali tego seta 30:28. Trzecią partię siatkarze KKS-u mieli już pod kontrolą i wygrali ją 25:18, a całe spotkanie 3:0. Dzięki wygranej siatkarze z Kozienic awansowali na czwarte miejsce w tabeli. Obecnie mają na swoim koncie piętnaście punktów. Następne spotkanie KKS Kozienice zagra 3 grudnia o godzinie 17 we własnej hali. Rywalem będzie drużyna KS Camper Wyszków.