Siatkarze WojtmarAJHmedia RAS6 Szydłowiec pokonali na wyjeździe Len Żyrardów w meczu ligowym

Marcin Ziółkowski
RAS6 Szydłowiec pokonał Len Żyrardów 3:1 w 7. kolejce I ligi mazowieckiej siatkarzy.
RAS6 Szydłowiec pokonał Len Żyrardów 3:1 w 7. kolejce I ligi mazowieckiej siatkarzy. Facebook Rodzinna Akademia Sportu Szydłowiec
Drużyna RAS6 Szydłowiec pokonała w wyjazdowym starciu Len Żyrardów 3:1 (13:25,25:15,25:18, 25:17) w meczu 7. kolejki I ligi mazowieckiej siatkarzy.

Szydłowieccy siatkarze zagrali w składzie: Rafał Budzyński, Konrad Soból, Sylwester Janek, Jakub Pastuszka, Adam Sąpór, Michał Bucki, Piotr Czerniak (libero), Łukasz Lis, Paweł Sąpór , Bartek Gregorek, Mariusz Myziak, Mariusz Janiszewski, Paweł Tyczyński (libero). W pierwszym secie dużo lepsi byli gospodarze, którzy wygrali aż 25:13. Kolejne trzy sety to już popis drużyny z Szydłowca, którzy wygrali te partie kolejno: do piętnastu, do osiemnastu i do siedemnastu punktów. Całe spotkanie podopieczni trenera Konrada Korzeniowskiego wygrali 3:1. Kolejne spotkanie RAS6 Szydłowiec zagra w niedzielę 4 grudnia o godzinie 17 we własnej hali z ProNutiva SKK Belsk Duży.