Siatkówka. Drużyna E.Leclerc Radomki Radom zaprezentowała się przed nowym sezonem. W ostatnim sprawdzianie przed ligą porażka z Developresem

Łukasz Kościelniak
W piątek zawodniczki E.Leclerc Radomki Radom przegrały z Developres SkyRes Rzeszów 1:3. Tadeusz Klocek
W piątek w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu lokalnej publiczności zaprezentowały się zawodniczki E.Leclerc Radomki Radom, które w nowym sezonie będą walczyły o ligowe punkty. Rozegrano również ostatni sparing przed ligą - ekipa Jacka Skroka uległa Developresowi SkyRes Rzeszów 1:3.

Piątkowy sparing z zespołem Developres SkyRes Rzeszów poprzedziła oficjalna prezentacja kadry E.Leclerc Radomki Radom przed nadchodzącą kampanią siatkarskiej ekstraklasy.

Kierownik drużyny: Michał Fijałkowski

Na początku pierwszego seta kilkupunktową przewagę wypracowały sobie zawodniczki Stephane`a Antigi i do samego końca nie straciły prowadzenie. Radomianki goniły swoje rywalki, zbliżały się często na jeden lub dwa punkty, ale nie dały rady odwrócić losów w tym secie. Podobnie wyglądała też druga partia. Dopiero w trzecim secie radomiankom udało się zwyciężyć, ale w czwartej odsłonie tego pojedynku ponownie górą były rzeszowianki, które ostatecznie zwyciężyły całe spotkanie 3:1.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0