SKOKI TRANSMISJA NA ŻYWO. Ostatni konkurs 67. TCS. Gdzie...

  SKOKI TRANSMISJA NA ŻYWO. Ostatni konkurs 67. TCS. Gdzie obejrzeć? [6.01.19 TELEWIZJA INTERNET TRANSMISJA LIVESTREAM BISCHOFSHOFEN GODZINA]

  SKOKI TRANSMISJA

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  SKOKI TRANSMISJA NA ŻYWO. Ostatni konkurs 67. TCS. Gdzie obejrzeć? [6.01.19 TELEWIZJA INTERNET TRANSMISJA LIVESTREAM BISCHOFSHOFEN GODZINA]
  Niedziela, 6 stycznia 2019 roku (6.01.2019) jest ostatnim dniem 67. Turnieju Czterech Skoczni w skokach narciarskich. Tego dnia na skoczni w Bischofschofen odbędą się zarówno przełożone z soboty kwalifikacje, jak i finałowy konkurs. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję w telewizji i internecie. [SKOKI NA ŻYWO 6.1.2019 KWALIFIKACJE KONKURS BISCHOFSHOFEN TURNIEJ 4 SKOCZNI GDZIE OBEJRZEĆ KIEDY GODZINA GDZIE ZOBACZYĆ TRANSMISJA TELEWIZJA TV INTERNET LIVESTREAM LIVE]
  SKOKI TRANSMISJA NA ŻYWO. Ostatni konkurs 67. TCS. Gdzie obejrzeć? [6.01.19 TELEWIZJA INTERNET TRANSMISJA LIVESTREAM BISCHOFSHOFEN GODZINA]
  SKOKI NA ŻYWO 6.1.2019 KWALIFIKACJE KONKURS BISCHOFSHOFEN TURNIEJ 4 SKOCZNI GDZIE OBEJRZEĆ KIEDY GODZINA GDZIE ZOBACZYĆ TRANSMISJA TELEWIZJA TV INTERNET LIVESTREAM LIVE ZOBACZ PLAN TRANSMISJI

  W sobotę Austria przeżywała ostry atak zimy i od rana kwalifikacje, które miały się odbyć w Bischofshofen tego dnia, wisiały na włosku. Opady śniegu były tak obfite, że organizatorzy ostatniego konkursu 67. Turnieju Czterech Skoczni nie nadążali z jego usuwaniem.

  Turniej Czterech Skoczni 4. konkurs gdzie obejrzeć SPRAWDŹ TUTAJ


  Najpierw treningi i kwalifikacje przesuwano, ostatecznie zdecydowano się je odwołać i przenieść na niedzielę, 6 stycznia.

  Skoki na żywo transmisja Bischofshofen

  W niedzielę od rana nad skocznią w Bischofshofen lekko prószy śnieg, ale wszystko wskazuje na to, że wszystkie skoki odbędą się zgodnie z zaplanowanym w sobotę harmonogramem. O ile oczywiście nie zmieni się pogoda. Temperatura w Bischofshofen jest dodatnia i śnieg zaczyna się zmieniać momentami w deszcz.


  Skoki narciarskie transmisja internet


  Organizatorzy zrezygnowali w finałowym konkursie z formuły KO (konkurs będzie więc rozgrywany w takiej formule, w jakiej normalny konkurs Pucharu Świata), ale wszystko wskazuje na to, że odbędą dwie serie. Gdyby odbyła się tylko jedna seria, choć jak na razie nic na to nie wskazuje, takie rozwiązanie byłoby niekorzystne dla Polaka Kamila Stocha, zwycięzcy ostatnich dwóch TCS, który w obecnej edycji zajmuje czwarte miejsce, tracąc do trzeciego w klasyfikacji Norwega Andreasa Stjernena 15,3 punktu, a do wicelidera, Niemca Markusa Eisenbichlera 20,5 punktu. Jeśli odbyłyby się dwie serie, reprezentant Biało-Czerwonych na ewentualne odrobienie szans i wskoczenie na podium klasyfikacji generalnej będzie miał dwa skoki, a nie jeden. Bo lider turnieju, Japończyk Ryoyu Kobayashi, jest daleko z przodu – Stoch traci do niego aż 65 punktów. Siódmy jest drugi z Biało-Czerwonych, Dawid Kubacki.

  SKOKI NA ŻYWO TRANSMISJA INTERNET


  Japończyk ma szansę zostać trzecim skoczkiem w historii, po Niemcu Svenie Hannawaldzie i Stochu, który w jednym TCS wygra wszystkie cztery konkursy.


  TCS niedziela 5.01.2019 transmisja


  W niedzielnych kwalifikacjach w Bischofshofen będzie skakało siedmiu Polaków: Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Jakub Wolny, Maciej Kot i Stefan Hula.


  Skoki na żywo gdzie obejrzeć TCS  W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata prowadzi Ryoyu Kobayashi - 856 punktów, przed dwoma Polakami - Piotrem Żyłą (509 punktów) i Kamilem Stochem (482 punkty), czwarty jest Niemiec Karl Geiger (368 punktów), piąty jego rodak Stephan Leyhe (361 punktów), a szósty Norweg Johann Andre Forfang (346 punktów). Jedenaste miejsce zajmuje Dawid Kubacki (272 punkty), 25. jest Jakub Wolny (86 punktów), 37. Stefan Hula (26 punktów),a 53. Maciej Kot (7 punktów)

  TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI 6.1.2019 NA ŻYWO 2018/19 GDZIE ZOBACZYĆ KWALIFIKACJE KONKURS BISCHOFSHOFEN INTERNET TELEWIZJA TRANSMISJA TV LIVESTREAM GDZIE OBEJRZEĆ TCS TERMINARZ PROGRAM

  Niedziela, 6 stycznia (6.1.2019), godz. 13.30 - seria treningowa, godz. 14.30 - kwalifikacje, godz. 17 – konkurs.

  Gdzie obejrzeć, telewizja: Eurosport 1 (również kwalifikacje), TVP Sport, TVP 1 (tylko konkurs)

  Gdzie obejrzeć, internet: Eurosport Player, sport.tvp.pl, aplikacja mobilna TVP Sport.  BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE SZYKUJE SIĘ DO WALK W MMA[ZDJĘCIA]  POLECAMY RÓWNIEŻ:


  OTO NOWE PGE VIVE KIELCE. ZOBACZ ZMIANY I SKŁAD NA SEZON 2018/2019 [ZDJĘCIA]


  SŁAWEK SZMAL SKOŃCZYŁ 40 LAT. Zobaczcie „KASĘ”, JAKIEGO NIE ZNACIE [UNIKALNE ZDJĘCIA]  MARIUSZ JURASIK GRAŁ W JEDNEJ DRUŻYNIE Z ANDRZEJEM SUPRONEM. W PIŁKĘ NOŻNĄ.


  ŚLUB W PIEKLE. NIEZWYKŁA SESJA FOTOGRAFICZNA PIŁKAREK RĘCZNYCH


  POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA:

  POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

  Autor jest również na Twitterze
  Obserwuj Handball Echo na Twitterze
  Obserwuj Sport Echo Dnia na Twitterze


  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Aktualności sportowe

  Sportowy24 na Facebooku

  Galerie

  GOL24 na Facebooku