Słaby start Radomiaka w rundzie wiosennej

Rossi Leandro z powodu kontuzji mecz z Kotwicą Kołobrzeg oglądał z trybun.
Rossi Leandro z powodu kontuzji mecz z Kotwicą Kołobrzeg oglądał z trybun. Albert Kaczmarzyk, radomiak pl
Słabo wygląda gra drugoligowego Radomiaka w tym roku. Radomianie rozegrali już pięć meczów, w których zdobyli mniej niż połowę jakie można było zdobyć punktów. Na piętnaście - siedem.

Wyniki Radomiaka:
Radomiak - Raków Częstochowa 1:0
Błękitni Stargard - Radomiak 1:0
Radomiak - Gryf Wejherowo 2:1
Legionovia Legionowo - Radomiak 1:1
Radomiak - Kotwica Kołobrzeg 0:1

Patrząc na styl gry, to tylko można w pełni pochwalić podopiecznych trenera Jacka Magnuszewskiego za wygrany 1:0 mecz z Rakowem Częstochowa. W pozostałych zieloni zagrali przeciętnie, lub słabo. Jednym z głównych powodów słabszej gry jest to, że w żadnym meczu Radomiak nie zagrał w optymalnie najmocniejszym składzie. Urazy i karencje za żółte kartki nie pozwalają radomskiemu szkoleniowcowi na wystawienie najmocniejszego składu. Najbardziej odczuwalny jest brak Brazylijczyka Rossi Leandro. Wiosną Leo zagrał zaledwie w trzech meczach. W sumie na boisku przebywał 90 minut. Rossi Leandro to najlepszy strzelec Radomiaka i całej drugiej ligi. Nie gra i nie ma kto strzelać goli. Przed niedzielnym meczem z Kotwicą Kołobrzeg nabawił się urazu mięśnia i nie wiadomo ile potrwa kolejna przerwa w grze. Potrzebne będzie prześwietlenia USG.

Kolejny mecz ligowy Radomiak rozegra dopiero 16 kwietnia w Radomiu z Nadwiślanem Góra. W najbliższej kolejce radomska drużyna pauzuje, bo z rozgrywek wycofała się drużyna Okocimskiego Brzesko. Radomiak rozegra mecz kontrolny na pożegnanie stadionu przy ulicy Struga 63 z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn. Początek meczu, w sobotę o godzinie 15.