Sobota na radomskich boiskach.

W Pilicy Białobrzegi zagrał testowany piłkarz Broni Radom, Maciej Kencel (z lewej). Włodzimierz Łyżwa
Sobota na radomskich boiskach stoi pod znakiem rozgrywanych meczów kontrolnych. Oto nasze relacje.

Broń Radom - Zamłynie Radom 2:1 (0:1), Wiecek 47, Czarnecki 65 - Kubica z karnego 7.

Broń: Mlodziński- Kupiec, Grunt, Karasek, Imiela, Oziewicz, Putin, Wicik, Nogaj, Obłuski, Czarnecki oraz Kula, Sala, Dobosz, Wiecek, Jedynak.

W 7 minucie Paweł Młodziński faulował zawodnika Zamłynia i sędzia podyktował rzut karny. Mateusz Kubica wykorzystał "jedenastkę".
Broń po stracie gola, próbowała zdobyć wyrównującą bramkę. W 23 minucie po ładnej akcji, Wiktor Putin z sześciu metrów trafił wprost w bramkarza. Przed przerwa wynik się nie zmienił.
Druga polowa była już lepsza. Ostatecznie Broń wygrała, ale nie zachwyciła.

Pilica Białobrzegi - Ursus Warszawa 1:1 (0:1), Piotr Skałbania - Jakub Kabala z karnego.

Pilica: Przyrowski - Kacperkiewicz, Bykowski, Jaworski, Janowski, Śliwiński, Majdaczewski, Rawski, Paterek, Skałbania, Eunwo oraz Sapała (bramkarz), Kencel, Hernik, Stanisławski, Sadzik, Grodecki.

W pierwszej połowie za faul jednego z graczy Pilicy, sędzia podyktował rzut karny dla Ursusa. Jedenastkę, Jakub Kabala zamienił na gola.
W drugiej połowie po dobrej akcji, Pilica wyrównała po strzale Piotra Skłbani.

Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec 4:2 (1:1), Przemysław Śliwiński 17, Mariusz Moskwa, Patryk Gil 76, Krystian Kos 80 - Rafał Sobczak 37, Kamil Zieliński 53.

Oskar (I połowa): Wnukowski - Molga, Moskwa, Zieliński, M.Gil - Bartosiak, Najdzik, Czarnota, Zagórski, Sapieja - Śliwiński
Oskar (II połowa): Wieczorek - Molga, Moskwa, Zieliński, M.Gil (80' Kapusta) - Kos, Najdzik (70' Prażmowski), Sapieja, Zagórski (70' Czarnota), P.Gil - Obuch (48' Skalski)

Oskar mógł wygrać wyżej, swoich okazji nie wykorzystali m.in. w 1 połowie Tomasz Bartosiak czy po przerwie Patryk Skalski i Patryk Gil, ten drugi trafił w poprzeczkę. Jesienią na boisku nie zobaczymy raczej w Oskarze, Pawła Maciejczaka (kontuzja).

Energia Kozienice - Legion Głowaczów 5:1 (0:1), Ciupiński 2, Kalinka, Pryciak i Janiszewski po 1 - Krupa.

Energia, 1 połowa: Różański - Piskorz, Janiszewski, Wójcik, Midziołek, Fusiek, Majewski, Michalski, Miałkowski, Zawadzki, Czerwiński.
Energia, 2 połowa: Piaseczny - Szary, Lament, Janiszewski, Pietrzyk, Wasilewski, Kalinka, Sobolewski, Pryciak, Kołodziejczyk, Ciupiński.