Sokół Aleksandrów Łódzki - Oskar Przysucha 4:1

/SzS/
Fragment pojedynku w Aleksandrowie Łódzkim
Fragment pojedynku w Aleksandrowie Łódzkim A. Nitzki
Piłkarze Oskara Przysucha mają za sobą historyczny mecz w trzeciej lidze. Drużyna trenera Arkadiusza Grzyba na inaugurację trafiła na silnego przeciwnika i wysoko przegrała.

Sokół Aleksandrów Łódzki - Oskar Pryzsucha 4:1 (1:0)
Osowski, Miłosz 49, Wrzesiński 63, Michałek 76 - Skałbania 77.

Oskar: Adamczyk - Michalski, Moskwa (84' Lewiński), Jaworski, Kornacki - Obuch (58 Skałbania), Najdzik (58' Czpak), Żurawski, Sapieja - Wnuk, Kowalczyk (84 Mazur).

Jeszcze pierwsza połowa w wykonaniu przysuskiej ekipy była przyzwoita. Co prawda Sokół objął prowadzenie już w ósmej minucie po rzucie karnym, ale strata bramki nie podcięła skrzydeł przyjezdnym. Przysuszanie próbowali, ale nie zdołali się przedrzeć przez szczelną defensywę.

Na początku drugiej połowy gospodarze zdobyli drugą bramkę i było już praktycznie po meczu. W 76 minucie było już 4:0, ale chwilę później rozmiary porażki zmniejszył Piotr Skałbania.