Sportowa środa w Zespole Szkół w Kozienicach. Siłowano się na rękę i grano w ping-ponga

Kamil Zapora
Sportowa środa w Zespole Szkół numer 1 w Kozienicach.
Sportowa środa w Zespole Szkół numer 1 w Kozienicach. Anna Łapińska
Środa 20 lutego była kolejnym dniem sportowych zmagań w Zespole Szkół numer 1 w Kozienicach. Tym razem uczniowie zmierzyli się w zawodach w siłowaniu na rękę o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły i turnieju tenisa stołowego.

Obydwie imprezy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Do rywalizacji w siłowaniu przystąpiło 14 chłopców i 4 dziewczęta. Pojedynki rozegrano systemem każdy z każdym. Wśród dziewcząt 1 miejsce zajęła Magdalena Sztyber (1TG), 2 miejsce Marcelina Wójcik (3TG), a 3 miejsce Klaudia Kusio (3TG). W kategorii chłopców bezkonkurencyjny był Paweł Wójcik z klasy (2ce), 2 miejsce zajął Bartosz Krześniak (1be), a 3 miejsce Bartłomiej Węsek (4TM).

W Mistrzostwach Szkoły w Tenisie Stołowym udział wzięło 39 uczniów i 19 uczennic. Grano systemem rosyjskim. Wśród dziewcząt 1 miejsce zajęła Paulina Skrzypczak (3BLO), 2 miejsce Zuzanna Mycek (3TG), a 3 miejsce Magdalena Sztyber (1TG). W kategorii chłopców 1 miejsce zdobył Dawid Luśtyk (3ce), 2 miejsce Mikołaj Maciejewski (1BLO) i 3 miejsce Dawid Baran (3TEK). Nad całością czuwali nauczyciele wychowania fizycznego.