Studniówki 2019. Maturzyści z Nowej Wsi bawili się na...

  Studniówki 2019. Maturzyści z Nowej Wsi bawili się na wspólnym balu. Był polonez, zabawa do białego rana i humorystyczne scenki

  mk

  Echo Dnia Radomskie

  Echo Dnia Radomskie

  Maturzyści z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego bawili się na wspólnej studniówce w sali "Agawa" w Ryszkach.
  1/19
  przejdź do galerii

  Maturzyści z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego bawili się na wspólnej studniówce w sali "Agawa" w Ryszkach. ©Facebook / CKZiU Nowa Wieś

  26 stycznia był długo wyczekiwanym dniem dla tegorocznych maturzystów. Na sto dni przed maturą uczniowie klas czwartych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi bawili się podczas balu studniówkowego w sali bankietowej „Agawa” w Ryszkach.
  Po czterech latach wytężonej pracy, związanej ze zdobywaniem kwalifikacji w zawodach: technik ogrodnik, technik architektury krajobrazu, technik ekonomista, mogli zapomnieć na chwilę o troskach, zmartwieniach i stresie związanym z egzaminami.

  Bal studniówkowy uroczyście rozpoczęła dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi Anna Dacka, która przywitała uczniów klas czwartych Technikum im.
  Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi, grono pedagogiczne, rodziców oraz wszystkich przybyłych gości. Swą obecnością zaszczycili nas: poseł Mirosław Maliszewski, radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Leszek Przybytniak, starosta Powiatu Grójeckiego Krzysztof Ambroziak, wieloletnia dyrektor CKZiU w Nowej Wsi Danuta Borowiec, przewodniczący Rady Rodziców w CKZiU w Nowej Wsi Radosław Rak, wiceprzewodnicząca Rady Rodziców w CKZiU w Nowej Wsi Beata Skiba.

  Zgodnie z tradycją, młodzież klas maturalnych uświetniła bal studniówkowy tańcząc poloneza. Układ choreograficzny przygotowywany był wiele tygodni wcześniej pod kierunkiem pani Anny Dacki i pani Magdaleny Kmidowskiej. Mimo tremy i emocji, które towarzyszyły uczniom tego wieczoru, taniec został perfekcyjnie wykonany, a podniosły nastrój poloneza udzielił się wszystkim zgromadzonym.

  W dalszej części uroczystości głos zabrała dyrektor Anna Dacka, która życzyła uczniom, aby ich wysiłki zaowocowały sukcesem podczas egzaminów, a bal studniówkowy był okazją do wspaniałej zabawy. Zaproszeni goście skierowali do młodzieży również wiele życzliwych słów, w których wyrażali swoje nadzieje na to, iż młodzi ludzie uzyskają dobre wyniki na egzaminie dojrzałości, a w przyszłości sprostają wyzwaniom, jakie niesie dorosłe życie.

  Głos zabrali także przedstawiciele uczniów klas maturalnych, którzy wyrazili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcony uczniom czas i serce, jakie im okazywali.

  Po części oficjalnej uroczystości, której towarzyszyło wiele wzruszeń i emocji przyszedł czas na wspólną zabawę. O dobry nastrój zadbał zespół MAX , który zaprezentował wspaniałe przeboje – zarówno te najnowsze, jak i te trochę starsze, ale cieszące się niesłabnącą popularnością. Młodzież skwapliwie wykorzystała okazję do szaleństw na parkiecie. O regenerację nadwątlonych żywiołowymi tańcami sił zadbali rodzice i obsługa sali. Niespodzianką przygotowaną przez uczniów były scenki prezentujące jeden dzień z życia maturzysty, które rozśmieszyły i wprowadziły w dobry humor zarówno uczniów, rodziców jak również nauczycieli i zaproszonych gości. Efektem tak doskonałej organizacji balu była wspaniała atmosfera, wpływająca na intensywność zabawy. Najbardziej wytrwali bawili się do szóstej rano!

  Teraz maturzystom pozostało już tylko z równie niesłabnącym entuzjazmem przystąpić do wytężonej pracy, by rzetelnie przygotować się do egzaminów. Zapewne czeka ich jeszcze wiele trudnych prób, ale pamięć o wspaniałej studniówkowej zabawie doda im energii i pozwoli uporać się z monotonią szkolnych dni.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Zobacz też: Taniec nowozelandzkich rugbystów na... ślubowaniu policjantów. Funkcjonariusze uczcili przyjęcie do służby efektowną haką  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Zdjęcia ze studniówek

  Miss Ziemi Radomskiej 2019

  15 kandydatek do korony Miss ZDJĘCIA

  15 kandydatek do korony Miss ZDJĘCIA

  ZAGŁOSUJ na kandydatkę do korony Miss!

  ZAGŁOSUJ na kandydatkę do korony Miss!

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Filmy ze studniówek

  Najczęściej czytane

  Miss Ziemi Radomskiej 2019

  15 kandydatek do korony Miss ZDJĘCIA

  15 kandydatek do korony Miss ZDJĘCIA

  ZAGŁOSUJ na kandydatkę do korony Miss!

  ZAGŁOSUJ na kandydatkę do korony Miss!

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>