Zamknij

Echo Dnia

Świąteczna sesja Jakuba Urbańskiego z rodziną. - Bawiliśmy się świetnie - mówi lider grupy Playboys. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia!

Jakub Urbański, lider radomskiej grupy Playboys, wraz z żoną oraz córką, wziął udział w specjalnej sesji świątecznej. - Bawiliśmy się świetnie, na dodatek

Dariusz Sobieski / Facebook

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/7] Następne

Świąteczna sesja Jakuba Urbańskiego z rodziną. - Bawiliśmy się świetnie - mówi lider grupy Playboys. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia!

Jakub Urbański, lider radomskiej grupy Playboys, wraz z żoną oraz córką, wziął udział w specjalnej sesji świątecznej. - Bawiliśmy się świetnie, na dodatek będzie to dla nas ogromna pamiątka - mówi radomianin. Zobaczcie jakie kadry zdołał uchwycić autor, Dariusz Sobieski!

- Do udziału w sesji zaprosił nasz nas znajomy. Zadzwonił, zapytał czy chcemy wziąć udział w takim przedsięwzięciu. Nie ukrywam, że wraz z żoną myśleliśmy o takiej pamiątce, więc długo się nie zastanawialiśmy i zdecydowaliśmy się na taką sesję. Muszę przyznać, że bawiliśmy się świetnie, była to dla nas ogromna frajda oraz świetny sposób na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Hania rośnie z dnia na dzień, więc taka sesja będzie dla nas dużą pamiątką, dla niej na pewno też. Zachęcamy każdego do wzięcia udziału w takiej sesji, Dariusz Sobieski to prawdziwy profesjonalista, który potrafi uchwycić odpowiednie kadry - tłumaczy lider grupy Playboys.

Warto dodać, że ostatnie dni są bardzo udane nie tylko dla samego Urbańskiego, ale również całej radomskiej grupy Playboys, która otrzymała między innymi sześć Platynowych Płyt za swoją dotychczasową twórczość, a także wystąpiła w programie "Moje disco, moje wszystko" w telewizji Disco Polo Music, którego premiera przewidziana jest na najbliższe tygodnie.

O naszych artystach będzie mówiło się jeszcze więcej, bowiem już wkrótce na rynek trafi ich nowa propozycja muzyczna. Więcej na ten temat powinniśmy wiedzieć już w przyszłym tygodniu.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy