MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Targi Pracy 2024 w Uniwersytecie Radomskim. Na studentów czekało blisko czterdzieści firm. Zobacz zdjęcia

Aleksandra Szymańska
Aleksandra Szymańska
Wideo
od 16 lat
We wtorek, 21 maja na terenie Uniwersytetu Radomskiego odbyły się Targi Pracy 2024. Na studentów czekali przedstawiciele blisko czterdziestu firm z całej Polski. Zobacz zdjęcia.

Targi Pracy 2024 w Uniwersytecie Radomskim

Tegoroczne Targi Pracy odbyły się na Wydziale Transportu, Elektrotechniki i Informatyki przy ulicy Malczewskiego w Radomiu oraz w Wydziale Elektrotechniki i Informatyk oraz na Wydziale Ekonomii i Finansów przy ulicy Chrobrego. W obu budynkach na studentów czekali przedstawiciele blisko czterdziestu firm z całej Polski, którzy działają w różnych branżach. Dla studentów była to świetna okazja, by zapoznać się ze szczegółami pracy na różnych stanowiskach w wybranych firmach. Przedstawiciele placówek chętnie odpowiadali na zadawane pytania, opowiadając o działalności przedsiębiorstw.

W Targach odbywających się na Wydziale Transportu, Elektrotechniki i Informatyki wzięli udział udział studenci Wydziałów: Transportu, Elektrotechniki i Informatyki, Mechanicznego, Filologiczno-Pedagogicznego, Sztuki, natomiast na Wydziale Ekonomii i Finansów pojawili się studenci Wydziałów: Prawa i Administracji, Ekonomii i Finansów, Chemii Stosowanej, Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu.

Na liście firm, których stanowiska można było spotkać w budynku przy ulicy Malczewskiego znalazły się: PMP Poland, KMP Edukacja, Fabryka Broni Łucznik, Pronar, Radmot Sp. z o.o., Lemich CNC Technology, Rohrbogen Sp. z o.o., GGG Sp. z o.o, Techmatik S.A., Inter – Metal, Faurecia Automotive Polska S.A., Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., Woodplast Bartosz Redestowicz, Fabryka wyrobów Metalowych BRAT-MET Sp. z o.o., Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Delegatura w Lublinie, Dürr Poland Sp. z o.o., Zeszuta Sport Sp. z o. o., Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A., AIS WSI Europe Sp. z o.o., Jarex Sp. z o. o., Centrum Informatyki Resortu Finansów CIRF, Polcynk Sp. z o. o., Grupa Żywiec Sp. z o. o., Budimex S.A. oraz STRABAG Sp. z o. o.

Budynek znajdujący się przy ulicy Chrobrego gościł zaś firmy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Radomiu, ML POWER Sp. z o. o., Confirme Sp. z o. o., PW KRYSTIAN Sp. z o. o., Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, TUiR Warta S.A., Dürr Group Service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, PKO Bank Polski S.A., Dr. Miele Cosmed Group S.A., a także Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Delegatura w Lublinie.

Zobacz zdjęcia z Targów Pracy 2024:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Radomskie