Tauron Liga. E.Leclerc Moya Radomka Radom przegrała w Łodzi z Grotem Budowlanymi

Włodzimierz Łyżwa
facebook
W meczu Tauron Ligi siatkarek, Budowlani Łódź pokonali 3:2 E.Leclerc Moya Radomkę Radom.

Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Moya Radomka Radom 3:2 (25:14, 25:27, 25:17, 21:25, 15:13)
Grot Budowlani: Nowicka 3, Jones-Perry 25, Górecka 18, Fedusio 20, Lisiak 6, Moskwa 1, Stenzel (libero) oraz Lewandowska, Kędziora 1, Damaske.
E.Leclerc Moya Radomka: Skorupa 5, Honorio 26, Johnson 14, Twardowska 9, Bałucka 2, Łukasik 9, Witkowska (libero) oraz Molenda 1, Picussa 8, Zaborowska, Szczygioł.
MVP meczu: Veronica Jones-Perry (Grot Budowlani)

W piątym secie radomska drużyna prowadziła już 12:8,13:11, by ostatecznie przegrać seta do 13 i cały mecz 2:3.
Była to pierwsza przegrana radomianek, po czterech zwycięstwach z rzędu.
Najlepszą zawodniczką meczu została był siatkarka radomskiego zespołu, atakująca Veronica Jones-Perry.

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

QUIZ. Potrafisz rozpoznać radomskie gwiazdy sportu?

Co obecnie robią byli piłkarze Radomiaka Radom. Jedni nadal grają w piłkę, inni zostali trenerami, sędziami, prezesami