TauronLiga. E. Leclerc Moya Radomka Radom pokonała 3:0 Pałac Bydgoszcz (ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
W meczu pierwszej kolejki TauronLigi siatkarek, E. Leclerc Moya Radomka Radom pokonała Pałac Bydgoszcz 3:0.E.Leclerc Moya Radomka Radom - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:22, 26:24, 27:25)E.Leclerc Moya Radomka: Alanko, Zaroślińska-Król, Wójcik, Lazić, Aelbrecht, Efmienko-Młotkowska, Biała (libero) oraz Marković, Szczepańska, Moskwa.Pałac:  Bałdyga, Balmas, Bokan, Cassemiro, Kobus, Majkowska, Saad (libero) oraz Szperlak.MVP meczu: Katarzyna Zaroślińska-Król (E.Leclerc Moya Radomka Radom).Bardzo udanie zaczęły nowy sezon radomskie siatkarki. Emocji jednak było co niemiara w tym meczu, szczególnie w drugim i trzecim secie. W drugim secie, Pałac prowadził już 24:20. Gospodynie jednak rozpoczęły pogoń i dzięki znakomitej końcówce najpierw doprowadziły do remisu, a potem odwróciły losy seta. Świetnie funkcjonował szczególnie blok, którym Radomka zdobyła trzy ostatnie punkty - dwa razy skutecznie rywalki zatrzymała Efimienko-Młotkowska, a raz Zaroślinska-Król i miejscowe wygrały 26:24.W trzecim secie bydgoszczanki miały piłkę setową (24:25), ale radomianki nie dały sobie odebrać i trzy punkty zostały w Radomiu. Za tydzień, w sobotę kolejne emocje w Radomiu związane z E. Leclerc Moya Radomka Radom. 2 października o godzinie 20.30 Radomka zagra z ŁKS Łódź.
W meczu pierwszej kolejki TauronLigi siatkarek, E. Leclerc Moya Radomka Radom pokonała Pałac Bydgoszcz 3:0.E.Leclerc Moya Radomka Radom - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:22, 26:24, 27:25)E.Leclerc Moya Radomka: Alanko, Zaroślińska-Król, Wójcik, Lazić, Aelbrecht, Efmienko-Młotkowska, Biała (libero) oraz Marković, Szczepańska, Moskwa.Pałac: Bałdyga, Balmas, Bokan, Cassemiro, Kobus, Majkowska, Saad (libero) oraz Szperlak.MVP meczu: Katarzyna Zaroślińska-Król (E.Leclerc Moya Radomka Radom).Bardzo udanie zaczęły nowy sezon radomskie siatkarki. Emocji jednak było co niemiara w tym meczu, szczególnie w drugim i trzecim secie. W drugim secie, Pałac prowadził już 24:20. Gospodynie jednak rozpoczęły pogoń i dzięki znakomitej końcówce najpierw doprowadziły do remisu, a potem odwróciły losy seta. Świetnie funkcjonował szczególnie blok, którym Radomka zdobyła trzy ostatnie punkty - dwa razy skutecznie rywalki zatrzymała Efimienko-Młotkowska, a raz Zaroślinska-Król i miejscowe wygrały 26:24.W trzecim secie bydgoszczanki miały piłkę setową (24:25), ale radomianki nie dały sobie odebrać i trzy punkty zostały w Radomiu. Za tydzień, w sobotę kolejne emocje w Radomiu związane z E. Leclerc Moya Radomka Radom. 2 października o godzinie 20.30 Radomka zagra z ŁKS Łódź. Włodzimierz Łyżwa