Dorota Kułaga
Mariusz Lewandowski (w środku) na meczu Korony z Lechią Gdańsk. Z lewej Krzysztof Kawałko, II trener, z prawej Jakub Studziński, trener bramkarzy. Kamil Bielaszewski
Na meczu Korony Kielce z Lechią Gdańsk był między innymi trener Radomiaka Radom Mariusz Lewandowski.

Trener Mariusz Lewandowski w Kielcach obserwował rywali

Wizyta na Suzuki Arenie nie była przypadkowa. Trener Mariusz Lewandowski obserwował najbliższych rywali Zielonych w PKO BP Ekstraklasie. Razem z pierwszym szkoleniowcem na meczu byli też Krzysztof Kawałko, II trener i Jakub Studziński, trener bramkarzy w Radomiaku Radom.

Przypomnijmy, że Korona po dobrym meczu wygrała z Lechią 1:0, a zwycięską bramkę w 27 minucie zdobył Ronaldo Deaconu. Od 60 minuty podopieczni trenera Kamila Kuzery grali w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę, w konsekwencji dwóch żółtych, otrzymał Kyryło Petrow.

Radomiak spotkanie 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy rozegra w poniedziałek, 20 lutego. Wystąpi w roli gospodarza i podejmie Jagiellonię Białystok. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.

Z obserwowaną w sobotę w Kielcach Lechią Gdańsk Zieloni zmierzą się w następnej 22. kolejce. Mecz zostanie rozegrany w Gdańsku 25 lutego, rozpocznie się o godzinie 20. Z Koroną Kielce Radomiak zagra w 24. kolejce - mecz zostanie rozegrany 11 marca na Suzuki Arenie. Rozpocznie się o godzinie 15.