Triumf Sportowej Czwórki w Extralidze!

SzS
Fragment meczu Unifreeze - Czwórka. Z prawej Aleksandra Szydło
Fragment meczu Unifreeze - Czwórka. Z prawej Aleksandra Szydło Unifreeze/facebook
W meczu Extraligi Kobiet, Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom wygrała 1:0 na wyjeździe z Unifreeze Górzno. - Wyszarpaliśmy to zwycięstwo, ale cieszymy się bardzo - mówi trener Czwórki, Wojciech Pawłowski.

Unifreeze Górzno - LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom 0:1 (0:0)
Bramka: Kołek 67 Czwórka Wosztyl.eu: Snopczyńska - Rosińska, Chrzanowska, Zielińska, Stasikowska, Szydło (88 Szymczyk), Płóciennik (46 Szuba), Grzywna (46 Smagur), Tkacz, Kołek (73 Stefańska), Sobczak.

Naprzeciw siebie stanęli dwaj beniaminkowie ekstraklasy. Górzno do tej pory zdobyło tylko jeden punkt, a Czwórka miała ich cztery. Stawka spotkania była więc bardzo wysoka.
Już do przerwy radomianki miały trzy świetne okazje i powinny je wykorzystać. Bramka padła w drugiej połowie po ładnym strzale Kingi Kołek z rzutu wolnego.
W końcówce miejscowe próbowały odrobić straty, ale defensorki z Radomia nie popełniły błędu i zgarnęły komplet punktów.