Trze medale mistrzostw Polski zawodniczek AT Masters Radom!

SzS
Aleksandra Buczyńska wywalczyła mistrzostwo Polski w mikście, grając z Janem Gałką z Warszawianki At Masters
Trzy medale wywalczyły zawodniczki Akademii Tenisowej Masters Radom podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 23. Impreza rozgrywana był na kortach AZSPoznań.

Największy sukces odniosła Aleksandra Buczyńska, która w mikście w parze z Janem Gałką z Warszawianki, wywalczyła mistrzostwo Polski. Co ciekawe w finale spotkała sie ze swoją klubową koleżanką, Weroniką Falkowską, która z kolei występowała w duecie z Danielem Kosskiem z Mery Warszawa. W finale Buczyńska ze swoim partnerem zwyciężyła po bardzo zaciętej walce 6:3, 4:6, 10:8.
Weronika Falkowska zaliczyła też udany występ w deblu, grając w parze ze Stepan Constanze. Obie dotarły do półfinału, gdzie uległy duetowi Hertel/Rutkowska 3:6,4:6. Ostatecznie Falkowska wywalczyła brązowy medal.
Gorzej naszym zawodniczkom poszło w Poznaniu w turnieju singla. Wiktoria Rutkowska zawodniczka gospodarzy pokonała Falkowską już w pierwszej rundzie 6:4, 1:6, 6:3.
Z kolei Buczyńska w dobrym stylu przeszła dwie rundy i poległa dopiero w ćwierćfinale z późniejszą wicemistrzynią, Anną Hertel z AZSPoznań, 1:6, 0:6.

(ZDJĘCIA) Zachwycająca forma pięknej, radomskiej trenerki. Pomogła już wielu ludziom