Trzecia liga. Jagiellonia II Białystok - Pilica Białobrzegi 3:1. Gol Stanisława Muniaka

Włodzimierz Łyżwa
Piłkarze Pilicy przegrali z Jagiellonią II.
Piłkarze Pilicy przegrali z Jagiellonią II. Włodzimierz Łyżwa
W meczu trzeciej ligi mazowieckiej, Jagiellonia II Białystok pokonała 3:1 Pilicę Białobrzegi.

Jagiellonia II Białystok - Pilica Białobrzegi 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Bartosz Bida 45, 1:1 Stanisław Muniak 47, 2:1 Bartłomiej Wasilewski 54 z karnego, 3:1 Bartosz Dyszy 81.
Pilica: Natorski - Kencel, Żurawski (62 Uziębło), Walasek, Karasek (24 Klinicki), Pankowski (68 Bykowski), Michalski, Zawadzki, Korczakowski, Winiarski, Muniak.

Podopieczni trenera Mariusza Sawy jak to ostatnio bywa przystąpili do meczu bardzo osłabieni. Kontuzjowani są, Kamil Czarnecki, Bartłomiej Niedziela, Konrad Paterek. Nie było także Marcina Rawskiego.
W 24 minucie kontuzji doznał Adrian Karasek i musiał zejść z boiska. Zastąpił go Kacper Klinicki.
Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem, Bartosz Bida wymanewrował naszych defensorów i pokonał bramkarza Oskara Natorskiego.
Gol Stanisława Muniaka
Druga połowa dobrze się rozpoczęła dla Pilicy. Stanisław Muniak zdecydował się na strzał z 16 metrów. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki. Za kilka minut było już 2:1 dla gospodarzy. Bartosz Bida był faulowany w polu karnym i sędzia wskazał na jedenasty metr. Na gola karnego zamienił Bartłomiej Wasilewski. W 81 minucie po błędzie naszego bramkarza, Bartosz Dyszy podwyższył na 3:1.
Pilica nadal zajmuje czternaste spadkowe miejsce.