Trzecia liga. Legia II Warszawa pokonała 5:2 Pilicę Białobrzegi. Gole strzelali Igor Korczakowski i Marcin Bykowski

Włodzimierz Łyżwa
Fragment meczu, Legia II - Pilica.
Fragment meczu, Legia II - Pilica. Woytek/ Legionisci.com
W meczu trzeciej ligi, Legia II Warszawa pokonała Pilicę Białobrzegi 5:2.

Legia Warszawa – Pilica Białobrzegi 5:2 (2:1)
Bramki: Dzięgielewski 37, 41, 88, Mustafajew 67, Kwiatkowski 76 – Korczakowski 14 karny, Bykowski 85.
Legia II: Strebinger – Niski, Noiszewski, Abu Hanna (62' Konik), Grudziński – Skibicki (46' Strzałek), Laskowski (68' Kwiatkowski), Charatin (62' Ciach), Skwierczyński – Dzięgielewski, Włodarczyk (46' Mustafajew).
Pilica: Adamczyk - Muniak (82 Bykowski), Korczakowski, Karasek (46 Żurawski), Winiarski, Rawski, Pankowski (55 Uziębło), Klinicki, Kencel, Walasek, Zawadzki.

Podopieczni trenera Tomasza Grzywny przystąpili do meczu z rezerwami Legii bardzo osłabione. Za czerwoną kartkę wypadł z gry, Bartłomiej Michalski. Kontuzjowani są, Bartłomiej Niedziela, Konrad Paterek i Kamil Czarnecki.
W 14 minucie, Kacper Skibicki popełnił faul we własnym polu karnym, a jedenastkę na gola zamienił były gracz Legii, Igor Korczakowski. Kilka minut później arbiter podyktował rzut karny dla Legii II. Piłka po strzale Filipa Laskowskiego w ogóle nie trafiła w światło bramki.
W 37 i w 41 minucie Dawid Dzięgielewski dwa razy pokonał Filipa Adamczyka. Po przerwie rezerwy Legii podwyższyły na 4:1. Marcin Bykowski zmniejszył rozmiary porażki, ale tylko na chwilę, bo po raz trzeci naszego golkipera pokonał Dzięgielewski.